• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Koncepte krijuse ne imazhe

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhetel spiralor(slinky)


Cengel poshte tavolines per te mbajtur kabllot e kompjuterit
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Organizo kabllot me etiketa plastike amballazhi buke

Perdor binder clips per te mbajtur kokat e kabllove ne tavoline 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

revolver-rosewood-finish-desktop-organizer
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
14,392
Pikët
113
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Sa thjeshte dhe mrekullisht paster e bukur! Flm qe na i solle N-D
 

Brari

Super Anëtar
Anëtar
Jan 21, 2012
Postime
3,558
Pikët
38
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

te lumte nov
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

ClosetMaid SuperSlide 5-8 ft


----------------

Easy Track RB1460-C 4-to-8-Foot Deluxe Tower, Cherry
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Thika gjate prerjes thek edhe buken
Ide gjeniale.


Bukur ,koncept shume kreativ.

Pirun,fut gishtin lart dhe e mban pirunin me nje gisht
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Key smart mbledh komplet celsat
[ame]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r84ue_aEkX0[/ame]----
Biciklete fleksible qe mbeshtillet

Kurore dreri per te mbajtur telefonin te priza.

Dispenser kafeje makaronash orizi me filxhan
qelqi te integruar ne fund
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe


Masko,fshih kabllot me nje gardh te bardhe miniature anash murit.

Unaze ngrohese ushqimi per piknik,shume bukur.
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Krevat me akuarium,shume perrallore.

Shandelier qe projekton ne mure hije pemesh

Pishine qe vazhdon jashte
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Cdo gje eshte varja,lol
Imazh varja.

Rere nga plazhi(sand) poshte kembeve

 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Tavoline qe konvertohet ne bilardo


Krevat/kolltuk hamok
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Hapesire Ruajtjeje poshte shkalleve

Kinema jashte

Ping Pong te dera
 

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
2,806
Pikët
83
Përgjigje e: Koncepte krijuse ne imazhe

Mur qe luan "muzike"tinguj shiu kur bie shi,ne Drezden Gjermani

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JQZgq_lrwQ4[/ame]
Vaske banje transparente

Qilar(cellar) spiralor me shishe vere
 
Top