• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Korabi Shaqiri me album të dytë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Korab Shaqiri ka zbuluar se ai është duke punuar në finalizimin e albumit të tij të dytë, ndërsa paralel me këtë është fokusuar edhe në vazhdimin e studimeve të magjistraturës.


“Plan i im i ardhshëm është albumi i dytë ku dhe po punoj në atë drejtim dhe po i finalizoj këngët e shumta të cilat i kam punuar gjatë këtij viti.

Po ashtu jam duke vazhduar pjesën e dytë të magjistraturës ku në vitin e ardhshëm pres të magjistroj”, ka thënë Korabi për Telegrafi.com

Korabi ka zbuluar se nuk do të jetë pjesë e festivaleve të sivjetshme sepse nuk ka asnjë këngë të kompozuar për stilin e tyre.

“Nuk mendoj të jem pjese e festivaleve, për arsye se nuk kam asnjë këngë të kompozuar për stilin e festivaleve. Por në momentin kur do të kem, patjetër se do të jem pjesë e tyre”, ka shtuar këngëtari./Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top