• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Korabi zgjedh per nje duet Ciljeta Xhilagen

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Korab Jetishi posa ka hedhur ne treg videoprojektine tij me re ri, “S’e kam n’jet me t’lute”. Xhirimet e videoklipit jane bere ne qytetit e bukur Sarande, duke iu pershtatur mjaft mire tekstit te kenges dhe ritmeve verore qe ka.

Pamjet e klipit na japin nje djale me nje jete luksoze, meqe eshte i rrethuar nga bukuroshe nga te gjitha anet, nderkohe shetisin me jaht.

Nderkohe, megjithese eshte dukur nga ata djemte serioze dhe me nje stil me te permbajtur, Korabi nuk eshte aspak ashtu. Ai ka menduar te zgjedhe nje emer vajze per nje duet me te dhe e ka gjetur.

Ajo eshte Ciljeta Xhilaga. Nga fundi i veres do te kemi mundesi te shohim kete bashkepunim qe pa dileme do te jete mjaft interesant.
 
Top