• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kravitz injoron festen e organizuar pas spektaklit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pasi kane parakaluar ne tapetin e kuq te “Kodak Theatre” te Los Angeles ku moren pjese ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Oscar, Lenny Kravitz dhe vajza e tij Zoe kane injoruar festen e organizuar pas spektaklit.


Deri ne momentin qe vete kengetari rrefeu te verteten ne blogun e tij ne internet, nuk dihej asgje. Kravitz ka publikuar nje foto ku shihet bashke me vajzen e tij duke shijuar ushqimet e porositura ne nje fast food, edhe pse te veshur me elegance per nje mbremje te madhe si ajo e “Kodak Theatre”.

Sapo jam larguar nga ceremonia e cmimeve Oscar dhe jam ulur ne nje Umami Burger me Zoe-n. Panine me gjel dhe smoking, super shik, shkruan Lenny ne Twitter, duke treguar qarte se nje darke ne fast food i duket me interesante se mbremja mes njerezve me te njohur te botes se artit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top