• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kravitz ridizajnon një hotel

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lenny Kravitz është duke e zgjeruar portfolion e tij të dizajneve, pasi që rokerit i është kërkuar që të rivitalizojë një hotel në Miami të Floridës.


Kravitz ka firmën e tij të dizajnit që prej vitit 2003 dhe ka punuar në projekte si në hotelet, Setai dhe Delano të Miamit. Sipas New York Post, këngëtari është takuar me pronarët e Shelbourne Hotel në South Beach gjatë fundjavës për të diskutuar partneritetin.

Kravitz aktualisht është duke e dizajnuar një lozhë në plazh për hotelin Deco, që do të rihapet me një pamje të re këtë vjeshtë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top