• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kristian Prenga shpallet kampion bote në kickbox

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,770
Pikët
113
Vendndodhja


Kristian Prenga shpallet zyrtarisht kampion bote në ‘kickbox’ pas një ndeshjeje të zhvilluar në Kanada.

Prenga bëri që të këndohej hymni kombëtar pas fitores bindëse ndaj kundërshtarit të tij.

Sfida u organizua nga “Global Legacy Boxin” e drejtuar nga legjenda e boksit kanadez Les Woods.
 
Top