• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Krokodili parashikon fituesin e zgjedhjeve

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Një krokodil gjigant me emrin Harry ka parashikuar fitoren e laburistes Gillard, në zgjedhjet e përgjithshme të së shtunës që u zhvilluan në Australi.
Krokodili, i cili tashmë mund të themi se është tepër i ngjashëm me oktapodin Paul të Botërorit të Afrikës së Jugut, peshon 720 kilogramë, është i gjatë rreth 5 metër dhe jeton në një park turistik në Darwin.
Atij iu vendosën dy mundësi zgjedhje një me foton e Gillard dhe një tjetër me atë të konservatorit. Harry, pasi u mendua për 5 minuta, u drejtua duke treguar foton e Gillard.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Krokodili parashikon fituesin e zgjedhjeve

u pa puna duhet te gjejme ndonje krokodil ose aktapod :p se ska hajr nga asnje :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Krokodili parashikon fituesin e zgjedhjeve

e kam fjalen qe ta na bie ndonje super loto :d zdo ishte keq ;)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Krokodili parashikon fituesin e zgjedhjeve

po ketu behet fjale per fat ..dmth lojra etj..spo kerkoj fatin e jetes une :D pastaj e thash drejperdrejte...mendoj se kete interes e kemi te gjithe :D
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Krokodili parashikon fituesin e zgjedhjeve

Jo une refuzoj ta pranoj kete qe thua: Pak uje, ajer dhe shume dashuri me mjaftojne ne jete..lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Krokodili parashikon fituesin e zgjedhjeve

po mire se jam optimiste per içik me shume nuk behet qameti.oke :D kam fat me keto lojra une prandaj e kisha fjalen .. :p
 
Top