• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kryeministri britanik s’ka shtrat për beben, e mban në një kuti kartoni

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Vajza e porsalindur e kryeministrit britanik David Cameron fle në një kuti kartoni, të cilën ia përshtati si shtrat motra e saj më e vjetër.
Bebja erdhi në jetë në familjen Cameron muajin e kaluar derisa ishin për pushime në Cornwall. Ende nuk kanë blerë një shtrat për fëmijë kështu që vajza e tyre më e vjetër Nancy shpejtë e modifikoi një kuti kartoni.

“E zbukuroi mirë, ndërsa Florence ende fle në të. Motrat më të vjetra e adhurojnë”, tha kryeministri i cili ka edhe dy vajza tjera.

“Bebja është vërtet e qetë, ha dhe fle”, tha Cameron i cili me familjen kohë më parë u shpërngul në Downing Street.

Florence së shpejti mund të flejë në shtratin e vërtetë, pasi zëvendësi i kryeministrit, Nick Clegg, vikendin e kaluar tha se shefit të tij do t’i ndihmojë ta konstruktojë shtratin e fëmijëve të blerë në Ikea.
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Kryeministri britanik s’ka shtrat për beben, e mban në një kuti kartoni

Vajza e porsalindur e kryeministrit britanik David Cameron fle në një kuti kartoni, të cilën ia përshtati si shtrat motra e saj më e vjetër.
Bebja erdhi në jetë në familjen Cameron muajin e kaluar derisa ishin për pushime në Cornwall. Ende nuk kanë blerë një shtrat për fëmijë kështu që vajza e tyre më e vjetër Nancy shpejtë e modifikoi një kuti kartoni.

“E zbukuroi mirë, ndërsa Florence ende fle në të. Motrat më të vjetra e adhurojnë”, tha kryeministri i cili ka edhe dy vajza tjera.

“Bebja është vërtet e qetë, ha dhe fle”, tha Cameron i cili me familjen kohë më parë u shpërngul në Downing Street.

Florence së shpejti mund të flejë në shtratin e vërtetë, pasi zëvendësi i kryeministrit, Nick Clegg, vikendin e kaluar tha se shefit të tij do t’i ndihmojë ta konstruktojë shtratin e fëmijëve të blerë në Ikea.

Te shkretet nuk kane kohe dhe para :p
çfare lajmesh ...
Te vij te fleje me mua ..po me gjith babin aman :p
 
Top