• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kryeplaku

Status
Temë e mbyllur.

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Pershendetje te gjitheve :D

Shpresoj te jete me mire se te forumi i vjeter qe po shkon drejt fundit si te kish rene ne nje rere te levisshme `thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Kryeplaku

Mire se erdhe Kryeplaku kalofsh sa me bukur ketu !
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Kryeplaku

Mirserdhe ja kalofsh sa me bukur ne mesin tone
dhe pamerak ky eshte me te vertet nje forum super
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Kryeplaku

i kujt katundi je kryaplak l o l

mirseerdhe
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Kryeplaku

Mire se na erdhe
duhet te formojme nje forum lirije edhe demokrat
ketu na jepet mundesija
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Kryeplaku

Pershendetje te gjitheve :D

Shpresoj te jete me mire se te forumi i vjeter qe po shkon drejt fundit si te kish rene ne nje rere te levisshme `thankyou`
Si kryeplak qe jeni fjala juaj ka peshe......
Per hajer.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Kryeplaku

i kujt katundi je kryaplak l o l

mirseerdhe
lindur rritur ne qytet prej me shume se 11 breza por crendesi ka, Thjesht pak me i vjeter se ti ne disa apekte, nje dege ku mund te kapesh do ta gjesh :D `thankyou`
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Kryeplaku

Faleminderit te gjitheve per mikepritjen e ngrohte THX.
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Kryeplaku

lindur rritur ne qytet prej me shume se 11 breza por crendesi ka, Thjesht pak me i vjeter se ti ne disa apekte, nje dege ku mund te kapesh do ta gjesh :D `thankyou`
ce s'thua bre qe je pe korce ``Bej_dy_pompa``
na doli nje patriot :D
ndofta te njoh Lol`
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kryeplaku

sorry per vonesen :p

Mire se erdhe qendrim te kendshem ne kry te vendit meqe qeke kryeplaku :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Kryeplaku

Mire se erdhe,dhe kalofsh bukur ne kte forum,dhe midis nesh:)

Pak me vones,por na falet besoj:p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kryeplaku

M.erdhe Kryeplaku...Shpresoj ta kalofsh bukur ne forum..!!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top