• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ku do i kaloni pushimet verore ?

Erdhi Dimri

me ortekë
Anëtar
Sep 9, 2017
Postime
1,974
Pikët
113
Vendndodhja
Upstate NY
ju qe do kaloni pushime te turqi , mos harroni te mbushni valixhen me ilace per barkun , te vjellat , paracetamole , se me ushqimet qe kane te pa semure nuk ktheheni qe andeja
Po na habit ti.

Kam qene vete kam njohur dhe te tjere qe shkojne, te gjithe jane kenaqur me ushqimet dhe sherbimin ne Turqi.
 
Last edited:

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
10,867
Pikët
113
Mitsotaqis te paguan ty per keto info?

Kam qene vete kam njohur dhe te tjere, te gjithe jane kenaqur me ushqimet ne Turqi.
Nga 10 dite qe ishim para 2 vjetesh ,4 i kaluam ne dhome dhe po vrisnim mendjen si te organizonim transfert sanitare me avion deri ne france, mire qe kishim ilace me vete
 
Last edited:

Erdhi Dimri

me ortekë
Anëtar
Sep 9, 2017
Postime
1,974
Pikët
113
Vendndodhja
Upstate NY
Nga 10 dite qe ishim para 2 vjetesh ,4 i kaluam ne dhome dhe po vrisnim mendjen si te organizonim transfert sanitare me avion deri ne france, mire qe kishim ilace me vete
Nuk e di si ka qene rasti i juaj, por shume here problemet me stomakun fillojne qe ne avion dhe vazhdojne disa dite.
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
10,867
Pikët
113
Nuk e di si ka qene rasti i juaj, por shume here problemet me stomakun fillojne qe ne avion dhe vazhdojne disa dite.
Tek ne ishin ditet e fundit dhe rruges kur u kthyhem tek prisnim avionin e kthimit kishte edhe te tjere qe kishin patur te njejta shqetesime ,sidomos femijet
Ishte bukur dhe modern,por per se dyti nuk shkoj
 
Top