• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ku hahet mirë në Tiranë e jashtë saj?

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
29,595
Pikët
113
Edhe une te jem e sinqerte ku ta hidhte cumcakizin ajo goca? 😁😁 me duket mese normale ta kete hedhur ne tavull..
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
16,640
Pikët
113
@Marya dhe @Persona paskeni patur të drejtë. Ka vërtetë një çamçakiz aty.

@Marya të kërkoj ndjesë.

Nuk e kam vënë re unë gjatë rrugës kush ka patur çamçakiz, e vutë re ju aty.
Ju qofshi.

Në 4 foto që hodha aty, 2 ishin nga parkingu sepse ai ishte qëllimi, dy ishin nga ushqimet.
Ju shihni tavullat dhe thonjtë!

Nejse, puna juaj
Une e pashe pasi tha Marya, qe nuk tha asgje te keqe. Pse merzitesh ti? :)
 

Zhuzhu

Anëtar
Anëtar
Sep 22, 2020
Postime
60
Pikët
18
Rruges per Dhermi u ndala ne Radhime ...tel Vela beach.
Restorant modest ku hahet ne breg te detit, si dhe nje cilesi tej pritshmerise.
Gatimet e frutave te detit dhe peshkut kish dhe moderne.. por ja vlen te vecoj ato gatimet tradicionale ( receta qe si kam provuar gjetiu).
E per ta permbledhur ... cmimi sja vlente ta permendesh ... modest
 
Top