• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ku ishit naten e kaluar?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

une askund ne shpi isha hajde ishalla mos po dal sonte :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

...Kam alibi te forte..se, s'kam dore ne vjedhjen e Statujes se Lirise :p:p

:O
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

Në krevat, duke pritur gjumin për të filluar javën sa më mbarë...! :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

lol dhe une ne shpi rrash bile heret se per pune ngela cdo dite me vones ne pune duke shku ;)
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

ne shpi kam qene..
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

une isha ne "Santa Fe' " (disco)...marina di Ravenna . me nam fare
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,618
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

Bibione Disco Desideria..
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

Ne shtepi, i kisha zene krevatin vllait :p
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

Dje po beja shetitje me vellain ne heshtje ...deri nga ora 23.00 me pas ne shtepi e gjuuume!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

Mbrem isha ke nje shoqe dhe dulem per kafe po kur u ulem ndrum mendjen hangrem akullore :) ne 22:30 shpi
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

ne shtepi.......shikova nje film....romantik kiss....
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Ku ishit naten e kaluar?

Dje gjuuuuume si e vdekur kam fjetur.
 
Top