• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 12

  Linda

  ❤❤❤❤
  • Postime
   5,499
  • Rezultati i reagimit
   2,025
  • Pikët
   113
 • 11

  SEa

  Anëtar i ri From marina di massa
  • Postime
   1,544
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 11

  PuffetiNa

  MbetiTeThemiNaIshteNjeher From N'tok t'bukes
  • Postime
   12,999
  • Rezultati i reagimit
   3,595
  • Pikët
   113
 • 6

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   74
  • Pikët
   48
 • 6

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,384
  • Rezultati i reagimit
   2,967
  • Pikët
   113
 • 6

  mary

  DELIRIO From diku ne univers
  • Postime
   1,018
  • Rezultati i reagimit
   19
  • Pikët
   38
 • 6

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,842
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 6

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   14,442
  • Rezultati i reagimit
   1,353
  • Pikët
   113
 • 6

  Ajana87

  V.I.P 32 From Tetove
  • Postime
   5,193
  • Rezultati i reagimit
   3,404
  • Pikët
   113
 • 5

  Beaute

  • Postime
   18,677
  • Rezultati i reagimit
   444
  • Pikët
   83
 • 5

  Marina

  Anëtar i ri 27 From N'prishtin
  • Postime
   686
  • Rezultati i reagimit
   7
  • Pikët
   0
 • 5

  Taku

  Anëtar i ri
  • Postime
   156
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 5

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   31,594
  • Rezultati i reagimit
   4,135
  • Pikët
   113
 • 5

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,600
  • Rezultati i reagimit
   4,188
  • Pikët
   113
 • 4

  Jolene

  • Postime
   18,953
  • Rezultati i reagimit
   4,841
  • Pikët
   113
 • 4

  [email protected]

  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
  • Postime
   11,282
  • Rezultati i reagimit
   1,375
  • Pikët
   113
 • 4

  busavata

  Moderator 55 From Gjilan
  • Postime
   8,507
  • Rezultati i reagimit
   394
  • Pikët
   83
 • 4

  dbh

  Anëtar i ri
  • Postime
   605
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 3

  utopia

  Anëtar i ri
  • Postime
   613
  • Rezultati i reagimit
   7
  • Pikët
   0
 • 3

  alem_de

  Super Anëtar From Gjermani.
  • Postime
   1,009
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   38
 • 3

  HELEN OF TROY

  Jeta vazhdon From prane teje
  • Postime
   1,316
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   38
 • 3

  guesto

  Anëtar i ri
  • Postime
   23
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 3

  Kryeplaku

  Kryeplak From Albania
  • Postime
   1,767
  • Rezultati i reagimit
   26
  • Pikët
   0
 • 3

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   9,379
  • Rezultati i reagimit
   4,209
  • Pikët
   113
 • 3

  Bad_Teacher

  *Eat Me*
  • Postime
   18,642
  • Rezultati i reagimit
   4,190
  • Pikët
   113
 • 3

  Oqeani

  V.I.P From Nën hijen qiellore
  • Postime
   9,727
  • Rezultati i reagimit
   892
  • Pikët
   113
 • 2

  Meri

  • Postime
   13,627
  • Rezultati i reagimit
   2,685
  • Pikët
   113
 • 2

  USA NR1

  Anëtar i ri From uhu sa larg
  • Postime
   1,884
  • Rezultati i reagimit
   16
  • Pikët
   0
 • 2

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,593
  • Rezultati i reagimit
   2,108
  • Pikët
   113
 • 2

  Perla

  Anëtar i ri From Città Alta
  • Postime
   105
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 2

  Barnaba

  Anëtar i ri From Tirone
  • Postime
   83
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 2

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,566
  • Rezultati i reagimit
   769
  • Pikët
   113
 • 2

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   23,756
  • Rezultati i reagimit
   6,905
  • Pikët
   113
 • 2

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   39,834
  • Rezultati i reagimit
   8,715
  • Pikët
   113
 • 2

  Persona

  :)
  • Postime
   13,019
  • Rezultati i reagimit
   1,283
  • Pikët
   113
 • 2

  lind

  ☆☆☆
  • Postime
   1,732
  • Rezultati i reagimit
   40
  • Pikët
   0
 • 2

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,565
  • Rezultati i reagimit
   1,425
  • Pikët
   113
 • 2

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,655
  • Rezultati i reagimit
   110
  • Pikët
   0
 • 2

  Jetmira

  Gata
  • Postime
   3,570
  • Rezultati i reagimit
   1,243
  • Pikët
   113
 • 2

  Kurt

  ———>
  • Postime
   6,685
  • Rezultati i reagimit
   1,826
  • Pikët
   113
 • 2

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   17,612
  • Rezultati i reagimit
   1,440
  • Pikët
   113
 • 2

  Εmilη

  ~summer~
  • Postime
   837
  • Rezultati i reagimit
   8
  • Pikët
   0
 • 2

  Megian

  Anëtar i ri
  • Postime
   449
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 2

  Kate

  Anëtar i ri From Diku ne Shqiperi
  • Postime
   927
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,810
  • Rezultati i reagimit
   3,135
  • Pikët
   113
 • 1

  Golden_Boy

  . From Diku!
  • Postime
   3,270
  • Rezultati i reagimit
   823
  • Pikët
   113
 • 1

  PUPA

  Anëtar i ri From Italy
  • Postime
   671
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 1

  Angel`BoY

  Atje ku ti nuk je :) From Tirane
  • Postime
   169
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  SmiLey

  Anëtar i ri From Negli occhi suoi! ♥ ♥
  • Postime
   1,288
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  Hope

  tu ne vis qu'une fois From 在你心裡
  • Postime
   6,187
  • Rezultati i reagimit
   1,425
  • Pikët
   113
 • Top