• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ku mbeti - Radio Forum-AL

Viking

“Ju flisni pas shpine,kur unë kthej kokën heshtni”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,444
Pikët
113
Jam unë do vish ti?😂
 

Viking

“Ju flisni pas shpine,kur unë kthej kokën heshtni”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,444
Pikët
113
Labçe Vënçe😁
 
Top