• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Ku pëlqeni ti kaloni pushimet?

Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

 • Vend Malor

  Votes: 10 16.9%
 • Vend Bregdetar

  Votes: 49 83.1%

 • Numri i votuesve
  59

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

edhe un per vete ne det na ka mar dhe malli me ik me nejt ja 3 muj anej per plazhe.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

Ndet jam ndet dua ti kaloj pergjithmon..sepse malet si dua..thjeshte maxi mund te nderroj vendin :d
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

bregdet shqiptare.. kesaj rralle..:D
 

Kamela

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

ti o det o det i gjere plot me endrra enderrime...............e adhuroj,me ka marre malli te notoooooooooooj
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

Ne plazh per qef mmmmmmm
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

alien kam qef ne vend bregdetar sidomos ne sarandeeeeeeeeeeeee e adhurojjjj
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

Edhe un Mrapa Mikeles :p Sarande :D
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

Mua me pelqen me shum ne ibiza :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

Te Gjithe Paskan Votuar Plazhin Shume Mire :)
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

Gjithmon kam shkuar ne sarand dhe vlore, kete vit ne pogradec do me pelqente te shkoja edhe ne fshat :D
 

kejsi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 13, 2010
Postime
10
Pikët
0
Vendndodhja
Durres
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

Ne det, mundesisht ne ndonje vend sa me te nxet :D
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Ku Pelqeni Ti Kaloni Pushimet?

une kisha qef te ikja ne male te arusha ta shikoj nje here nga afer se si eshte ca bon se si shume po na zbresin nga mali keto kohet e fundit smerren vesh se ca flasin:p:p:p tju bejme nje vizite atje siper sishte keq per pushime verore:p:p
 
Top