• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ku te pelqen te kalosh pushimet dhe ku ja sugjeron postuesit posht teje ti kaloje?

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

uroj te keni bere qejf e te jeni argetuar ne maximum, pasi syri me zuri shume sherre neper rruget e tiranes,plus qe degjova qe ishin rrafur e plagosur ca djem te rinj ne bllok,,ppfpfpff shume keq me erdhi kur degjova dhe kur pashe caq te tjere qe po donin te rrifeshin,,
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

Car eshte kjo nata e bardhe? Na sqaro i cik neve rrefugjateve te shkrete qe nuk marim vesh nga jeta, dhe qe jetojm ne vende ku nata eshte gjithmone e zez. :D

Nata e bardhe apo nata e sherrit?

Ps. Ne si komb e kemi qef sherrin, per sherr kemi lind dhe me sherr do vdesim. Prandaj edhe gjate gjithe historis tone nuk na pushtuar ndonje komb tjeter. Megjithese jemi nje popull i vogel fare sherrin e bejm te madh. Sherri eshte thesari i kultures tone mijera vjecare. :D
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

Car eshte kjo nata e bardhe? Na sqaro i cik neve rrefugjateve te shkrete qe nuk marim vesh nga jeta, dhe qe jetojm ne vende ku nata eshte gjithmone e zez. :D

Nata e bardhe apo nata e sherrit?

Ps. Ne si komb e kemi qef sherrin, per sherr kemi lind dhe me sherr do vdesim. Prandaj edhe gjate gjithe historis tone nuk na pushtuar ndonje komb tjeter. Megjithese jemi nje popull i vogel fare sherrin e bejm te madh. Sherri eshte thesari i kultures tone mijera vjecare. :D
hahahhhaha, ca thojne qe shqiperia eshte cliruar me date 28, ca thojne me 29, keshtuqe daten 29, e quajne nata e bardhe, po faktikisht nuk kam me shume info per sa i perket kesajt, pasi eshte hera e pare qe dola, dhe meqe nje pjese ne forumistave i kemi nga tr, ju bera pyetjen, Persa i perket temes tjeter, sherrit, do thoja qe eshte e vertete, por me shume qe bejne sherr jane ata te veriut te shqiperise, jan me te ndjeshem ndaj sherrit, sidomos ata te mirdites, jane sherr fare,,,,
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,463
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

Me sa shof dashkeni me hap debat kush ben sherr me shume.
Me mire ti permbaheni temes qe sja keni idene fare se cfar esht!!
Un se kam degju asnjehere, e di qe jan vendos dy data se partite tona te dashura skan ren ne dakort te vendoset nje date.
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

Une s`ja kom iden se ca esht kjo nata bardh, po nejse mo dola dhe kom kalu shum shum mire.
Nga ora 11 dola nga shpia, icik xhiro ne bllok, pastaj andej nga sharm club deri von,
dhe ne fund fare perfundova ke zippo :D kisha me vete shoqeri shum t`mir dhe kam kalu super, ne oren 7 pa ca kom ardh ne shpi :D
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

LOL Po u rrita dhe un pra mo, e musha moshen :p shiu s`na ka lag fare se n`makin kena qen, shum pak kemi hec n`kom :)
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

Tani pervec faktit qe Marina paska dal n'darke pa u lag, dhe paska bo qejf dhe jo sherr, kjo Nata Bardh osht bo qe te bojn sherr 'Nordistat me Sudistat' apo te Majtet me te Djathtet?
Gjermoni fundit nuk dihet n'car ore ka ik tamom tamom, por qe ka ik nga veriu kjo dihet mire se i kan gjetur gjurmen e kepuces.
:D
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

..., por me shume qe bejne sherr jane ata te veriut te shqiperise, jan me te ndjeshem ndaj sherrit, sidomos ata te mirdites, jane sherr fare,,,,
Tamam, atyre mjafton ti thuash 'miredita o mireditor' dhe plas sherri direkte. :D
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,463
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

Tani pervec faktit qe Marina paska dal n'darke pa u lag, dhe paska bo qejf dhe jo sherr, kjo Nata Bardh osht bo qe te bojn sherr 'Nordistat me Sudistat' apo te Majtet me te Djathtet?
Gjermoni fundit nuk dihet n'car ore ka ik tamom tamom, por qe ka ik nga veriu kjo dihet mire se i kan gjetur gjurmen e kepuces.
:D
hahahahahaha prandaj jan me te eger verioret eee -paqe-
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

Prandaj!

Kan ngel n'sherr me gjermonin, meqe nuk ka mo gjermon ateher bojn sherr me cin ti dali perpara. :D
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Si ja kaluat dhe ku shkuat per Nate te Bardhe...???

Ah, nga veriu je ti moj?!

Me fal eee, zere se nuk kam shkruajtur gje. Jo se kush rri e hyn n'gjak kot.

Qe te prezantohemi, une jam trim nga Lushnjia!

:D
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,928
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Ku do t i kaloni pushimet e fund vitit?

Po afrojne festat e fund vitit dhe te gjithe po pergatitemi per t i festuar sa me mire dhe sa me gezueshem ato!Jane dy festa te rendesishme si Krishtlindjet ashtu edhe vitin e ri!Ku do i kaloni keto festa ne ambjentet tuaja familjare apo neper lokale?Jepni mendimet tuaja!`thankyou`
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Ku do t i kaloni pushimet e fund vitit?

Po ti?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,505
Pikët
113
Përgjigje e: Ku do t i kaloni pushimet e fund vitit?

Krishtlindjet ne Dortmund.
Silvester ne shtepi,do hudh fishekzjarre...
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Ku do t i kaloni pushimet e fund vitit?

tirane / stamboll .. sedi akoma:D
 
Top