• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kujt i besoni plotesisht?

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Cilit person i besoni 100%?Kujt mund ti thoni apsolutisht cdo gje, dhe jeni i/e sigurt qe gjithcka mbetet mes jush?
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Kujt i besoni plotesisht?

Nuk e kam shume te qarte qellimin e kesaj pytje ketu, nisur nga pergjigjet.

Sidoqofte -mendoj se perjashtohet Vetja.

Nese eshte keshtu, i Besoj plotesisht vec atyre qe me kane sjelle ne ket jete.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Kujt i besoni plotesisht?

Deri ne moshen 18 vjecare, kam qene shume i lidhur me maman time, i tregoja po thuaj se cdo gje. Tani jam ne moshe me madhore dhe nuk mund t'i them dot gjithcka. Po perpara se te bej dicka apo nese kam dicka konsultohem dhe i degjoje sesi te veproj. Per gjera intime apo per ndonje gje tjeter sekrete, vetem njeriut qe me ka marre zemren mund t'i them gjithcka. Ndonjehere nuk i besoj dhe asaj rrobes qe kam veshur, dhe e mbaj per vete. :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Kujt i besoni plotesisht?

Jam paksa skeptike si natyre gjithsesi kjo nuk e perjashton faktin qe rrethohem nga persona te besueshem ( deri ne njefare pike dhe situate)! Personat qe i besoj verberisht (qe ne fakt s'ka sesi te jete ndryshe,sidomos mamushit tim me te cilen ndaj edhe detajin me te vogel :)!
 

juveforever

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 25, 2010
Postime
26
Pikët
0
Vendndodhja
itali
Përgjigje e: Kujt i besoni plotesisht?

mamit tim i besoj 100 %, por varet nga situatat se per cfare behet fjale. se jo te gjitha duhet me i thene-fershellen-
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kujt i besoni plotesisht?

askujt pervec ke vetja ime qe kam besim
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kujt i besoni plotesisht?

Per mos me genyer..s'besoj kollaj ..pastaj spo e kuptoj tamon pyetjen..nese behet fjale per Real familjes tim..me sakte me Tim vella(usa) dhe motren ne Kanada..nese behet fjale per virtuel..Dike ..pa nxjerr emra se personi e din vet ;)
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Kujt i besoni plotesisht?

Une i besoj gjitheshka maces time, eshte e vetmja qe nuk me gjykon per ato qe i them. :D
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Kujt i besoni plotesisht?

une i besoj shoqeve te mia jane me te vertet 1-sha jemi te 4 nje tip dhe motave dhe vellait qe i tregoj cdo gje
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Kujt i besoni plotesisht?

Per gjera te rendesishme nuk i besoj as kujte,per gjera te vogla .........
 
Top