• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kujtimet, inspirim i parfumit të Aniston

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Jennifer Aniston ka pranuar se parfumi i saj i parë që mban dhe emrin e saj, është i bazuar në ‘bilibotekën e saj personale të kujtimeve’.
Ylli i “Friends” e cila ka lansuar brendin personal aromatik të titulluar sipas emrit të saj në kompleksin Harrods në Britani, ka pohuar se ajo e ka krijuar aromën e saj me anë të kujtimeve që ka nga fëmijëria.

“Ishtë vërtet një proces i mirë dhe arsyeja e vetme pse isha e interesuar ta bëja atë, ishte për shkak të përfshirjes që do të kisha në të. Unë kërkova që ky parfum të jetë një "bibliotekë personale e kujtimeve të mia". Si e rritur në Kaliforni, unë me nostalgji kujtoj erën e jasminës në netët e verës. Unë e konsideroj erën e oqeanit si një nga përjetimet e mia më sensuale”, ka thënë Aniston
 
Top