• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kulmet...

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Nuk e di nese e ka hap njeri me pare si teme po un po e filloj njehere.

"Kulmi i te degjuarit"

Te degjosh zhurmen qe ben nje petal trendafili kur bie mbi nje dysheme kristali...
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Kulmet...

Kulmi i besnikerise:
Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan

Kulmi i xhelozise:
Te behesh xhelos per diellin qe te ngroh gruan.

Kulmi rracizmit:
Te pish whiskey Black&White me gota te ndryshme.

Kulmi pedikyres eshte:
Te lysh thonjet e kembes se krevatit.

Kulmi i kulmeve:
Te besosh qe mamaja jote eshte akoma e virgjer.
 

Kamela

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Kulmet...

kulmi durimit:te pastrosh orizin me doreza boksi
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Kulmet...

Kulmi i injorances:
Te mos dish thelbin e ekzistences tende personale!

Kulmi i zhgenjimit:
Te ndihesh i/e tradhetuar nga personi te cilit i ke falur edhe ke ndare me te gjithcka qe te perket!

Kulmi i tolerances:
Te qendrosh indiferente,e matur dhe e terhequr ne nje mjedis kur te gjithe te kundervihen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Kulmet...

Kulmi i tolerances:
Te qendrosh indiferente,e matur dhe e terhequr ne nje mjedis kur te gjithe te kundervihen!
Kjo me pershtatet mua. Me nje ndryshim, gjina mashkullore. lol [Te qendrosh indiferent, i mature dhe i trehequr nga nje mjedis ku te gjithe te kundervihen!]

E quaje si arme te fort dhe shume efikase. Sulmo kur jane dorezuar, rri ne prapavije kur te sulmojn. :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Kulmet...

Kjo me pershtatet mua. Me nje ndryshim, gjina mashkullore. lol [Te qendrosh indiferent, i mature dhe i trehequr nga nje mjedis ku te gjithe te kundervihen!]

E quaje si arme te fort dhe shume efikase. Sulmo kur jane dorezuar, rri ne prapavije kur te sulmojn. :)
Yeeeeep!
Totalisht e vertete :)!
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Kulmet...

kulmi i pertacise

te pertosh te hash buke :p
 
Top