• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kundërshton ekstradimin, pret organin gjenital

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një i dënuar kazak ka zgjedhur një menyrë origjinale por aspak të menduar për të kundërshtuar ekstradimin nga Spanja.


Ai ka prerë gjithë organin gjenital në aeroportin “Madrid Barajas” për të kundërshtuar ekstradimin drejt vendit të tij të origjinës. 52 vjecari u dënua pak kohë më parë në Spanjë për përdhunimin e një femre.

Tashmë ai është shtruar në gjendje të rëndë në një spital të Madridit. Ngjarja dramatike ndodhi rreth orës 23:00 të ditës së enjte. I burgosuri e kishte fshehur thikën në veshje dhe e nxorri atë në një moment kur policët e kishin lënë të lirë./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kundërshton ekstradimin, pret organin gjenital

loooooooooooooooooooool Stealth rasti dyt ore per nje jave..tjetri e kishte aq te madh sa sdilte dot ne rrug ahahahhahahahahahahah
 
Top