• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kur isha i pafejuar, isha harrakat serioz

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Prezantimi… kënga… humori… e tani edhe biznesi… Të gjitha formojnë të tërën. Dhe i tëri në këtë rast është Ermal Mamaqi, i cili edhe pse nuk u bë dot “Batman”, u bë i famshëm.


Aktualisht është një nga personazhet e shoë-t humoristik “Apartamenti XXL” dhe I fejuari I shoë gir, Amarda Toska. Në një intervistë në “Bulevardi VIP” për Gazeta Shqiptare Mamaqi rrëfeu se nuk ka zor të thotë më fal dhe se është tip pasionant.

I pyetur sesi ka qënë jeta pa njohur Amin, Ermali tha se “Kam qenë harrakat, por me seriozitet. Nuk kam pasur synim të bëj lista me vajza dhe nuk kam bërë ndonjë gjë të tillë”.

Edeh pse me biznesin e dasmave, punën si DJ e actor, Ermali mohon tëjetë I pasur. “Nuk jam i pasur. Jetoj si të tjerët dhe lodhem më shumë. Sigurisht që ekonomia është rritur, por nuk e lë veten të më marrë koka erë”./Gazeta Shqiptare/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top