• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kur jeni dehur për herë të fundit ?

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
ur jeni dehur per here te funditëMe cfare jeni dehur dhe a e mbani mend se c'keni bereë
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

nje here te vetme kemi cen ne club me id falco kam pire isha me shoqerine :(
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

Para 3 ditesh me Birra POr jo NE Ekstrem ,Kam qen i dehur :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

un mrom :D tani ne ver ket pun kam per dite :p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

o bo cik koh pa u deh .hera e funit qe jom deh ka qen te ditelindja njerit ketu ene jo te dehur po per spital :(:(
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

Para 5 ditesh te Ekuadori ne Sarande keq fare nuk mbaja mend asgje aq tap kam qen
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

Une spi , merrem me shume me sporte etj...Keshtu qe nuk mbaj mend te dehem ..:)
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

per vit te ri smbaj mend asgje e kam gjetur veten duke kercyer ne disko siper nje kubi hahahah
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

Naten E Viti Ri :p Piva Shuum, Ne Vend Te Fusja Atletet Ne Dollap I Futa Ne Frigorifer lol lol lol :D
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

uaaaaaaaaaaaa acd ca paske bo re le nam per zotin une kam pi kur kam bere 18 vjece :p:p:p:p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

5 vjeçe :D kam pire paditur u bera tap...pastaj per spital
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

5 vjeçe :D kam pire paditur u bera tap...pastaj per spital
hahahahahahahhahahah Sea do te thuash qe nuk je dehur me asnjeher qe 5 vjece Sepse Pyetja eshte Kur jeni dehur per here te fundit :p ``gozilla``
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

Sorry se dola jashte teme Une per veten time para nja 2 ditesh Piva me Kushon u bona Dhe fare :p
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

Angel`boy ti i the asaj pse del nga tema edhe vet harrove :p Mduket paskeni pire te gjithe sonte :D Une hera e fundit u be kohe ...:p
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

mrem... edhe gjo nuk mbaj mend :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Titulli: Kur Jeni Dehur Per Here Te Funditë

angel boy nuk dehem une skam nevoj :p di ti mbaj frenat``6``
 
Top