• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 10

  Linda

  ❤❤❤❤
  • Postime
   5,497
  • Rezultati i reagimit
   2,015
  • Pikët
   113
 • 9

  Beaute

  • Postime
   18,677
  • Rezultati i reagimit
   444
  • Pikët
   83
 • 8

  busavata

  Moderator 55 From Gjilan
  • Postime
   8,507
  • Rezultati i reagimit
   394
  • Pikët
   83
 • 7

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   74
  • Pikët
   48
 • 6

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,384
  • Rezultati i reagimit
   2,967
  • Pikët
   113
 • 6

  dbh

  Anëtar i ri
  • Postime
   605
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 6

  zirconium

  V.I.P
  • Postime
   16,914
  • Rezultati i reagimit
   102
  • Pikët
   63
 • 5

  Mikela

  Anëtar i ri From U.S.A
  • Postime
   335
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 5

  Corn

  Anëtar i ri
  • Postime
   324
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 5

  Meri

  • Postime
   13,627
  • Rezultati i reagimit
   2,685
  • Pikët
   113
 • 5

  Angel`BoY

  Atje ku ti nuk je :) From Tirane
  • Postime
   169
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 5

  PuffetiNa

  MbetiTeThemiNaIshteNjeher From N'tok t'bukes
  • Postime
   12,992
  • Rezultati i reagimit
   3,594
  • Pikët
   113
 • 5

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   14,156
  • Rezultati i reagimit
   1,243
  • Pikët
   113
 • 5

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   15,687
  • Rezultati i reagimit
   2,240
  • Pikët
   113
 • 5

  Xhebraili

  El Pistolero From Peja
  • Postime
   4,028
  • Rezultati i reagimit
   27
  • Pikët
   0
 • 4

  Golden_Boy

  . From Diku!
  • Postime
   3,270
  • Rezultati i reagimit
   823
  • Pikët
   113
 • 4

  MarsS

  Anëtar i ri From Itali
  • Postime
   250
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 4

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,756
  • Rezultati i reagimit
   105
  • Pikët
   63
 • 4

  ODEON

  .
  • Postime
   6,316
  • Rezultati i reagimit
   64
  • Pikët
   0
 • 3

  4x4

  Anëtar i ri
  • Postime
   682
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 3

  PUPA

  Anëtar i ri From Italy
  • Postime
   671
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 3

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 36 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,567
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 3

  Jolene

  • Postime
   18,951
  • Rezultati i reagimit
   4,836
  • Pikët
   113
 • 3

  [email protected]

  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
  • Postime
   11,282
  • Rezultati i reagimit
   1,375
  • Pikët
   113
 • 3

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   6,350
  • Rezultati i reagimit
   93
  • Pikët
   48
 • 3

  shoku_tanku

  • Postime
   17,885
  • Rezultati i reagimit
   2,100
  • Pikët
   113
 • 3

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   39,834
  • Rezultati i reagimit
   8,714
  • Pikët
   113
 • 3

  lenci

  ::
  • Postime
   2,550
  • Rezultati i reagimit
   56
  • Pikët
   48
 • 3

  Kulpra

  • Postime
   4,876
  • Rezultati i reagimit
   58
  • Pikët
   0
 • 3

  Iness

  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  • Postime
   4,619
  • Rezultati i reagimit
   55
  • Pikët
   0
 • 3

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,600
  • Rezultati i reagimit
   4,188
  • Pikët
   113
 • 2

  patrokli

  Anëtar i ri
  • Postime
   155
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 2

  Dori

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   440
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 2

  Just myself

  Anëtar i ri From Ne hapat e jetes ...
  • Postime
   936
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 2

  ARIS

  Anëtar i ri
  • Postime
   193
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 2

  SEa

  Anëtar i ri From marina di massa
  • Postime
   1,544
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 2

  utopia

  Anëtar i ri
  • Postime
   613
  • Rezultati i reagimit
   7
  • Pikët
   0
 • 2

  SubZ

  A Legend Never Dies From Underground
  • Postime
   745
  • Rezultati i reagimit
   7
  • Pikët
   0
 • 2

  Marina

  Anëtar i ri 27 From N'prishtin
  • Postime
   686
  • Rezultati i reagimit
   7
  • Pikët
   0
 • 2

  alem_de

  Super Anëtar From Gjermani.
  • Postime
   1,009
  • Rezultati i reagimit
   11
  • Pikët
   38
 • 2

  Disturbed

  Anëtar i ri From Kosovë
  • Postime
   109
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 2

  WALCHIRIA

  Best Of Me
  • Postime
   3,483
  • Rezultati i reagimit
   1,080
  • Pikët
   113
 • 2

  Saura

  Anëtar i ri From Itali
  • Postime
   2,661
  • Rezultati i reagimit
   68
  • Pikët
   0
 • 2

  stella_senza_cielo

  • Postime
   58
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 2

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,564
  • Rezultati i reagimit
   765
  • Pikët
   113
 • 2

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   23,751
  • Rezultati i reagimit
   6,898
  • Pikët
   113
 • 2

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,615
  • Rezultati i reagimit
   1,183
  • Pikët
   113
 • 2

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,842
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 2

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   31,576
  • Rezultati i reagimit
   4,125
  • Pikët
   113
 • 2

  Mistrece

  ...
  • Postime
   16,630
  • Rezultati i reagimit
   2,672
  • Pikët
   113
 • Top