• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kur ka qene momenti qe keni menduar se jeni me fat?

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Akoma Se Kam Shijuar Fatin Tamam Sic Duhet Sepse Jam Zhgenjyer :(
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Akoma Sme Ka Ardhur Dita:(
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

une me zor po pres qe te vij ajo dite:D
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Ore te gjith po prisni ju eee nc nc nc cbeni mer ,
Une per vete e kam ndjer veten me fat kur kam ren nga kati shtate dhe jam akoma gjalle :D looooooool
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Kur kam sjell ne jete Dy Yjet e Mia :)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Kur kapa skedinen :rolleyes:
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Kur Fitoi PS-Ja Ne 1997-2005 :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Kur deshirova me mire mosekzistencen ne nje cast dhimbjesh fizike dhe Fati me riktheu ne Jete.....:(
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Mendoj se isha me fat kur nje mengjes ty shku ne pun realy kjo, parakalova nje makin se po hecte me avash, o zot humba kontrollin e times se shkoi makina deri ne 160 ne or me meti shtyp accelaratori cioe rrite duke u ngrit shpejtesia , e nxorra ne fole e fika dhe frenova me frena dore, per pak isha ne nje ar me vreshta rrushi qe ndodhej me posht , te kisha ren as vet se di si do shkote puna, vetem kur dola jasht kam qa pa pushim :(
dhe them ne te vertet qekam mefat ..
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Me ndodh shpesh te mendoj keshtu madje jam e sigurte qe vertet jam me fat ... :)!
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Mjaft te jemimir me shendet se megjithato qe ndegjojm them me ter mend jemi me fat..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Kur erdha ne France dhe mora letrat dhe u stabilizova pa mbush vitin gje qe ndodh shum rralle ne jeten e emigranteve **per me shum hapni Pc **
sikurse me ndodhi dhe me nenshtetesin qe zakonisht e mer per 18muaj mua sme 'zgjati as 1vit :)
Do thoja gjithashtu jam me fat qe jam e lumtur dhe ne harmoni te plot me familjen time qe jan te pazevendesueshem ..me pak fjale jam me fat qe jam kjo qe jam :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

kur me ndodhi aksidenti 2007 qe isha duke shkuar ne pune..qe u perplasa me 3-4 makina dhe me hekurat e otobandes...dhe me shanc qe kam kaluar... jam teper mire!! ndaj kam jeten e dyte..dhe zdua te ndjehem negative!! Dhe falenderoj prinderit e mije per çdo gje qe me kan kushtuar!! kiss all..
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,503
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

Undjeva me fat vitin qe u njoha me tim shoq ....diten kur dhashe jete 2 pellumbave te mi dhe naten kur shpetuam nga permbytja qe ndodhi fund shkurtit 2010.......
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

vere 2000 dhe vjeshte 2002
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Kur Ka Qene Momenti Juaj.... Qe Keni Menduar Se Jeni Me Fatë

cdo dite te jetes time..
 
Top