• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

...'Shto dozën' e korrektorit (poshtë syve) ......
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

si do e filloj diten ..... boohh
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

un nuk mendoj po direkt them kuku cka mu kan rrit kto vetulla .....:)
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,894
Pikët
113
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

Po te me shikosh mire..jam shume e bukur...:)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

wow Robbery
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

aman vetem mos te shof veten pas ore 12 te nates se jo te mbendoj po sdi kembet ka ti coj :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

mese e drejte..
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

Te shofesh veten ne pasqyr esht nje filozofi shum e madhe vajza :) Nuk duhet ta mendoni qe jeni lyer aq sa duhet apo aq mir saqe ti terhiqni vemendjen nje mashkulli. Nje mashkulli mund tja terhiqni vemendjen fare thjesht dhe me thjeshtesin tuaj apo me bukurin qe zoti ju ka falur :) Te shikosh veten ne pasqyr duhet te qe te kesh flejtur gjat , duhet te dish mir se cfar pasqyre po shikoni, se mos ka probleme vet pasqyra apo behet me probleme ne kohen qe ju dilni para. Pasqyra shfaq vetem ate qe i del perpara. Shfaq te verteten. Shfaq jeten reale pa asnje mashtrim. Shfaq diten se si do jet. Shfaq ndjenjat e verteta te njeriut. Nuk duhet te shfrytzohet shum pasqyra sepse do lodhet vertet me problemet qe kemi. Mjafton ta shikoni pasqyren vetem per te shikuar se si esht ajo, nqs esht e jo e paster pastrojeni qe ta mbani ne gjendjen me te mir te duhur :)
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,057
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

Kur e shoh ne mjes dmth pak kohe pasi çohem them :....oiiii dukem si e ngritur nga varri lol kurse kur e shoh ne darke para se te flej them:....ueee sa fytyre e lodhur ...lol
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

ah si nuk te theva me pare.
:D
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

kush dreqin eshte kjo? (kur jam me nerva)

se e mire qe eshte kjo ( kur jm me humor) :)
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

Pse me shef ashtu shoku? :D
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,744
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

tu be nonen , qfar bukuroshi :D :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

`rritu`.... keshtu mendoj
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

"Lum kush do te ket, e mjer ai qe te humbi "
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

sa gomar qe jam bere... :D
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,514
Pikët
63
Përgjigje e: Kur shikoheni në pasqyrë, cila është gjëja e parë që e mendoni?

Duhet ti rregulloj floket :D
 
Top