• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kur zhvishet Olta Sheta

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ndoshta tani kishte ardhur koha e duhur që ajo të zhvishej.


Olta Sheta, vajza më karizmatike e Big Brother, është shfaqur gjysmë e zhveshur në faqet e një reviste në kryeqytet, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në fakt, ka qenë një zhveshje artistike, por që gjithsesi ka tërhequr mjaftueshëm vëmendjen e të gjithëve.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top