• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Në fshatin Kurvelesh ndodhi një kuriozitet mjaft interesant.
Një 30-vjeqar me emrin Karrahman ka arritur të bëj “revolucion” në jetën e kafshës së dashit.
Ai duke menduar ta dhunojë një dash, i erdhi një ide, që në fund doli të ishte gjeniale & funksionale.
Fryu në prapanicën e Dashit. Pas 3 minutash ndodhi diç fantastike: Nga fryerja e Karrahmanit, Dashit iu drejtuan brirët.
Mjaft gazetarë e kurioz nga mbarë bota ishën dhe banë se si i rrinë dashit birët e drejta. Nëse doni edhe ju mund ta shikoni akoma.
Kush thoshte pastaj se Dashit nuk mund të ju drejtohen brirët?
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

looooooooooooooooool hahhahhahahha cfar budalleku hahahahahahaaahha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

hahhahah hajde brire: D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

ahahhahahahhahahhahahaahaa pika ty o habibi ka e gjet lol sa kam qesh
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

Looool
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

....e paska ba namin,te lumt kahrrahman!!,djal i mbar qenke..
 

Kulpra

A.
Anëtar
Jul 19, 2012
Postime
4,796
Pikët
0
Vendndodhja
Në syrin e ëndrrave
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

Briret besoj se brinjet s'ka se si i drejtohen. I shkreti dash ne dore te kujt ka rene!!!
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

Ky lajmi mduket si me e pas shkruj dora vete ,Lek plepi .lol
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
51,962
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

Edhe Ainshtajni do te kishte zili teorine e Kar_Ahman it.....do te vijne turista qe te shohne dashne qe i eshte drejtuar jo vetem briret, brinjet, bishti dhe qimet por edhe kemba e mesit qe eshte bere si tullumace........a ka noi organizate qe mbron te drejtat e desherve ne lesht e kur..s...ose..kurve-lesh.....uroj mos ta kete fryre duke perdorur gojen......o Baba Tomorr se c'na degjojne veshet e c'na shikojne syte....AI DASHI I FOTOGRAFISE BRIRET E BRINJET SI TE RREGULLTA MU DUKEN......NUK I PUNOKA PHOTOSHOPI ATIJ KAR-AHMANIT????
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
32,419
Pikët
113
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

Une e ndegjova edhe nje me qesharaka, po thote njeri ketu per nje shok te vetin, tha ky eshte shume i fort, sa qe gozhdat (baskiat) e lakuara i drejton me byth. :)
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
32,419
Pikët
113
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

:)
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,289
Pikët
113
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

e pamundur!!!
jo per dashin se per ate dihet por seshte e mundur qe dikush ta besoje kete dhe te na i postoje ne forum.
dicka nuk shkon ketu!!
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Kuriozitete: Fryen dashin në prapanicë dhe ia drejton brinjët

barcoleta po tregoni ketu
 
Top