• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kuriozitete qesharake..

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=2HLiQmHCtCk&feature=related"]YouTube - Si eshte te jesh afrikan ne Shkoder? - Top Channel - www.shkodra.ws

:)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=zOar8OQCvfA&feature=related"]YouTube - shiptari zuzak
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=o8GjZFxtpSU&feature=related"]YouTube - Humor Shqip ne Amerik
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

haahahahhhhah hajde cifteli hajde hahahaha
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=bdLXlkowzn4&feature=related"]YouTube - Humor Shqip RAMBO 3 Arnavutça Komik Dublaj
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=9SNE1xkUfDQ&feature=related"]YouTube - Rambo Shqip
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=jGGI67Jgtmk&feature=related"]YouTube - Meksikani kendon "Xhamadani vija vija"
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=k5GtGFA3TUg&feature=related"]YouTube - Kinezi Kendon SHqip qifteli
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=dDiGDJ9gEdQ&feature=related"]YouTube - Kinez kendon HipHop Shqip
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=rTF_gKKXl94&feature=related"]YouTube - shkoder, sherr mes vajzave
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

puppupupupu shifeni der ne fund :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=iHZJ2kSnjD8&feature=related"]YouTube - Sherr Femnash
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Kuriozitete qesharake..

Shum te lezetshme
 
Top