• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kurs 7: Tabelat

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tagu TABLE cilat elemente (Tage) të mëposhtëme mund të përmbaj?

p, img, iframe
tr, tt, th
td, img, th
tr, tb, td

Atributi VALIGN është për rënditjen?

Horizontale
Vertikale
Asnjëren prej tyre

A mund të ndërtohet një tabelë brënda një tabele tjetër?

Po
Jo
Vetëm në raste të rradha
Kurs 7: Tabelat është një postim nga: Feniksi.Com - Thesari i NjohuriveForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top