• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kurs 8: Frame

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Si duhet ta deklarojmë dokumentin kur përdorim FRAME?

Transitional
Strict
Frameset

Si duhet ta deklarojmë dokumentin kur përdorim iFrame?

Transitional
Strict
Frameset

Çfarë problemi ka kur ne përdorim border="0" tek tagu frameset?

Asnjë
Nuk shfaqet në shfletues
Nuk është xHTML valid
Nuk është HTML valid
Kurs 8: Frame është një postim nga: Feniksi.Com - Thesari i NjohuriveForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top