• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush është më e forta – nënat organizuan rrahjen publike për vajzat

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Grindjen ndërmjet dy vajzave nënat e tyre vendosën ta zgjidhin me organizimin e një rrahje mu në mes të rrugës në qytetin amerikan të Pennsylvanisë.
Crystal Lynn Hall (30 vjeçe) dhe Audrey Schreckengost (31 vjeçe) shtynë vajzat e tyre në moshën 12 respektivisht 14 vjeçe, që grindjen ta zgjidhin me një rrahje publike.

Mirëpo, pasi vajzat shkëmbyen disa goditje, në rrahje u përfshinë edhe nënat, njofton Herald Standard.

Nënat dhe vajzat e tyre u dërguan në stacionin policor, ku janë akuzuar për sjellje të pahijshme, ndërsa nënat edhe për nxitje të fëmijëve për dhunë.
 
Top