• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 10

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,548
  • Rezultati i reagimit
   2,099
  • Pikët
   113
 • 3

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,278
  • Rezultati i reagimit
   504
  • Pikët
   113
 • 3

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   10,735
  • Rezultati i reagimit
   1,426
  • Pikët
   113
 • 3

  Duaje Siveten

  V.I.P
  • Postime
   4,721
  • Rezultati i reagimit
   244
  • Pikët
   63
 • 3

  King Bardhyl

  V.I.P
  • Postime
   9,346
  • Rezultati i reagimit
   1,551
  • Pikët
   113
 • 2

  Gi de Masha

  The untochables ... 64 From Danimarkë
  • Postime
   15,071
  • Rezultati i reagimit
   1,843
  • Pikët
   113
 • 2

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   4,579
  • Rezultati i reagimit
   2,221
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,078
  • Rezultati i reagimit
   2,376
  • Pikët
   113
 • 1

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,884
  • Rezultati i reagimit
   750
  • Pikët
   113
 • 1

  3d1

  V.I.P From Tirane
  • Postime
   2,967
  • Rezultati i reagimit
   444
  • Pikët
   83
 • 1

  Mistrece

  ...
  • Postime
   16,126
  • Rezultati i reagimit
   1,886
  • Pikët
   113
 • 1

  kreksi

  Metropolis From France.
  • Postime
   2,387
  • Rezultati i reagimit
   388
  • Pikët
   83
 • 1

  Oqeani

  V.I.P From Nën hijen qiellore
  • Postime
   9,611
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 1

  par

  • Postime
   6,018
  • Rezultati i reagimit
   1,252
  • Pikët
   113
 • 1

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   2,519
  • Rezultati i reagimit
   748
  • Pikët
   113
 • Top