• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Rozana

Anëtar i ri
Anëtar
May 6, 2010
Postime
20
Pikët
0
Vendndodhja
prishtina
kush mendoni se dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat...
une mendoi se meskijt se dashurojn me sy e jo me mendje...

po ju si mendoni....
 

Moonlight

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 25, 2010
Postime
25
Pikët
0
Vendndodhja
Ne kthesen e dyte pas yllit te fundit ;)
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Ka femra qe dashurojne qe ne fillim dhe pastaj luajne lojen "e ka kush e ka", duan te behen interesante qe ta thoje djali i pari. Ka djeme qe dashurojne te paret por nuk e tregojne se mbase duan qe mos te duken shume "love-i love-i".

Une nuk mbaj mend t'i vija re se kush thoshte te dua (kur isha akoma ne fazen e takimeve, lol). Per mua fjala Te Dua kur nuk eshte tamam Te Dua, eshte pa kuptim dhe me mire mos te thuhet fare. Nuk ia vlen.
 

Elssa

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 27, 2010
Postime
39
Pikët
0
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Dashuria linde aty ku se pret, nuk preket nuk shihet por shijohet,,,

po meshkuj kan ma shume kane qef me shtu listen e dashnoreve me emera :)
e femrat jane ato qe pesojne vujtjen pse gjendet ne fund te listess jo ne fillim te dashnori i tyre
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Varet meshkujt jan si akrepat leshojn thumbin po per dashuri emm aty ku njit njit lol kurse femra i ven vulen :);)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Sipas një studimi më të ri, për dallim nga femrat, meshkujt kanë nevojë për shumë më pak kohë për t’u dashuruar.
‘Gjinia e fortë’ e fal zemrën pas një buzëqeshjeje të vetme, ndërsa as që kanë nevojë për të biseduar me partneren potenciale, ndërkohë që femrave iu duhet më shumë kohë.

Një nga pesë meshkuj të anketuar kanë thënë se janë dashuruar që në shikim të parë. Më shumë se gjysma e tyre kanë rënë në dashuri që në takimin e parë, ndërsa rreth tre të katërtat e meshkujve e kanë falur zemrën pas tri takimesh.

Për dallim nga meshkujt, vetëm një nga dhjetë femra e kanë përjetuar dashurinë në shikim të parë. Shumica e tyre as pas takimit të gjashtë nuk kanë mundur të vendosin nëse mashkulli me të cilin kanë dalë është personi i duhur.

Nga ana tjetër, pjesëtarët e të dyja gjinive janë pajtuar se e kanë pasur më të vështirë ta tejkalojnë dashurinë e parë.
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,799
Pikët
113
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Su lodhe O Puffo te nxjerresh sa me shum e dobesi meshkujve ..
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Jo po ta dish se kush humbet me shpejt ....``pelqesh``
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

mashkujt dashurohen ma shpejt edhe ma shpesh...
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Meshkujt,meshkujt,e kane dashurin ne gjak.Mbas, sportit,pijes,shoqeris,u del nganjer koha edhe per tu dashuruar.
 

Konstantin

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 19, 2011
Postime
99
Pikët
0
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Serafim mos e ngatrroni sexin me dashurin mor burr se ashtu i bie qe ne te dashurohemi cdo minut hehe
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

meshkujt dashurojne ,sa shikojne nje femer per ta cuar ne shtrat :p
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Mashkulli eshte programuar nga natyra te leri me mijra pasardhes, kurse femra 20-30. Dashuria... Ceshte dashuria ne fund te fundit. Nje gacmim i brendeshem seksual. Se partnerin nuk e do per ta bere gjell me patate, per t'a ciftosur e do.

Mashkulli e ndien nevojen per tu ciftuar, cdo dite, bile disa here ne dite, kurse femra e ka te forte kete deshir vetem disa dite ne muaj. Ketu duket dhe ndryshimi ne frekuenc i impulseve seksuale tek te dy gjinit. Mashkulli eshte shume here me i ekspozuar ndaj deshires per shkarkim emocional se femra.
 

vidal

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
4
Pikët
0
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

mashkulli e ka mendjen per tjeter gje,kurse femra dashoron me shpejt
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,257
Pikët
113
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Meshkujt,meshkujt,e kane dashurin ne gjak.Mbas, sportit,pijes,shoqeris,u del nganjer koha edhe per tu dashuruar.
Si nuk lashe nje postim te vetem tendin pa qeshur...haha
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

per mendimin tim femra dashurohet me shpejt kursenje mashkull e ka shume te veshtire ta fali zemren e tij pasi eshte lenduar :)
Kshu qe ....
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

dashuria u venitet te dyve kure u kendojn zorrt malsorqe,
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Meshkujt,jan mendje lehet,shume,per at arsyje:p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

Nje burre mund te jete i lumtur me cdo grua,per aq kohe
sa nuk e dashuron ate ! kshu tha Oscari.

Ah te mjeret meshkuj :p
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,515
Pikët
113
Përgjigje e: Kush dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat..

kush mendoni se dashurohet me shpejt meshkujt apo femrat...
une mendoi se meskijt se dashurojn me sy e jo me mendje...

po ju si mendoni....
-mendon- Eshte e pamundur te japesh nje mendim lidhur me cila pale dashurohet me shpejt, pa rene dakort se me cilen pjese te anatomise dashuron njeriu.

Nese zgjedhja eshte mes syrit dhe mendjes, dhe ti thua qe meshkujt dashurojne me sy, i bie qe meshkujt te jene me te paster ne dashuri, derisa femra dashuron me mendje dhe llogjikon si, qysh, tek, pse, do te thote qe femra dashuron per interes. Upupupupupupu moj Rozane, ç'na bere keshtu. :O:O
 
Top