• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush do ju mungoj nga forumi?

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
32,340
Pikët
113
Po e hap kete teme te ky nenforum jo rastsisht perderisa ka te bej vertete me ndjesite tona reale.

Kete teme e hapa duke ditur se nje dite mund te ikim pa lene gjurme nga ky forum per shume arsye. Mosha, problemet familjare, puna, etc etc.

Do doja sinqerisht te thonim se kush nga ju do te na mungonte vertete dhe do e kishim gjithmone ne mendje pse jo dhe ne zemer.

Une po nis temen njehere dhe pastaj do marr kohen te shkruaj per njerzit qe vertete do me mungonin.
Thoni dhe arsyet jo vetem emrat.

Argetim te kendshem 🥰
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
32,340
Pikët
113
Dua te ndalem pak te Marya meqense ajo me frymezoi te hap temen.

@Marya me mesoi se aparenca nuk eshte asnje gje perpara asaj shpirterore. Me jep pershtypjen e nje femre te forte me nje bote te pasur te brendshme.. Eshte nje grua magnetike dhe e sinqerte.

Marya ben pjese te personat qe do me mungojne vertete.
 

ana_gend

VIP vip
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
8,140
Pikët
113
Po e hap kete teme te ky nenforum jo rastsisht perderisa ka te bej vertete me ndjesite tona reale.

Kete teme e hapa duke ditur se nje dite mund te ikim pa lene gjurme nga ky forum per shume arsye. Mosha, problemet familjare, puna, etc etc.

Do doja sinqerisht te thonim se kush nga ju do te na mungonte vertete dhe do e kishim gjithmone ne mendje pse jo dhe ne zemer.

Une po nis temen njehere dhe pastaj do marr kohen te shkruaj per njerzit qe vertete do me mungonin.
Thoni dhe arsyet jo vetem emrat.

Argetim te kendshem 🥰
uaaa ne simbioze ne te dyja edhe une po e mendoja kete largim te kushtezuar nga jeta... Sigurisht do me mungojne te gjith ata qe I kam quajtur shok e miq ketu...do ju uroja cdo te mire !
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
32,340
Pikët
113
Ti mungove 3-4 dite
Vume CIAn ne kerkim😁
@Angelisa ,
Nga tja nis me Angin.
Angi, me mesoi forcen e karakterit dhe analizen e detajeve. Nuk te lejon lehte ta njohesh , te jep ate qe ajo do, per te tjerat duhet te luftosh vete per ti marr.

Ne aparence ste jep asnje shanc te kuptosh boten e brendshme te saj. Une i them Muri I Berlinit.
Por po te hysh brenda saj vetem atehere do kuptosh se sa bote te bukur dhe te pasur ka.
Besimin qe te jep ta jep pergjithmone pa pritur asgje ne kthim.
Humori saj i holle eshte nje menyre per te e te shprehurit sepse ndryshe nuk e ka te lehte te flasi per ato qe ndjen vertete.

@Angelisa do te me mungoje vertete , sidomos kur sdo kem nje mendim ndryshe nga i imi. Mendimi saj eshte magjik. 😍
I love
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,953
Pikët
113
@Angelisa ,
Nga tja nis me Angin.
Angi, me mesoi forcen e karakterit dhe analizen e detajeve. Nuk te lejon lehte ta njohesh , te jep ate qe ajo do, per te tjerat duhet te luftosh vete per ti marr.

Ne aparence ste jep asnje shanc te kuptosh boten e brendshme te saj. Une i them Muri I Berlinit.
Por po te hysh brenda saj vetem atehere do kuptosh se sa bote te bukur dhe te pasur ka.
Besimin qe te jep ta jep pergjithmone pa pritur asgje ne kthim.
Humori saj i holle eshte nje menyre per te e te shprehurit sepse ndryshe nuk e ka te lehte te flasi per ato qe ndjen vertete.

@Angelisa do te me mungoje vertete , sidomos kur sdo kem nje mendim ndryshe nga i imi. Mendimi saj eshte magjik. 😍
I love
Cna mallengjeve :p A thua se @Angelisa iku pergjithmone.😆
 

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
13,376
Pikët
113
Na bere te qajme mi si bora...
u beme per te lene amanetet, kohe te keqija kane ardhur...jeta eshte plot me surpriza
faleminderit per konsideraten... de meme pour toi
Te gjithe do me mungonit.
Ju uroj shendet dhe qetesi shpirterore
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
32,562
Pikët
113
@Angelisa ,
Nga tja nis me Angin.
Angi, me mesoi forcen e karakterit dhe analizen e detajeve. Nuk te lejon lehte ta njohesh , te jep ate qe ajo do, per te tjerat duhet te luftosh vete per ti marr.

Ne aparence ste jep asnje shanc te kuptosh boten e brendshme te saj. Une i them Muri I Berlinit.
Por po te hysh brenda saj vetem atehere do kuptosh se sa bote te bukur dhe te pasur ka.
Besimin qe te jep ta jep pergjithmone pa pritur asgje ne kthim.
Humori saj i holle eshte nje menyre per te e te shprehurit sepse ndryshe nuk e ka te lehte te flasi per ato qe ndjen vertete.

@Angelisa do te me mungoje vertete , sidomos kur sdo kem nje mendim ndryshe nga i imi. Mendimi saj eshte magjik. 😍
I love
😔😔😔

aman mos na hapni kshu temash!
me kalimin e viteve duke u plakur me nje fjale (mezi me doli fjala plakje) behesh me i ndjeshem dhe me attached 🙄

une ato dite qe mungove ti i thashe dikujt “se kisha imagjinuar te merzitem per dike kaq shum” duke mare parasysh formatin!

une mendoj se ketu jemi transit ne fakt dhe ne kete bote kalimtare jemi....
Koha eshte gjithcka kemi! Dicka qe nuk mund ta marim mbrapa por qe mund ta perdorim me mire.

per aq kohe sa kalojme nje pjese te mire te kohes ketu .... duhet te kemi nje lloj ndjesie pertej asaj fjales “Po kaloj kohen e tepert” no shit kaq shum kohe paske lol

vetem pse jemi ketu goxha gjate nuk dmth qe skemi jete outside ksaj korrnize...
Nuk keni pare ju te gatuash dhe te shkruash ne forum
Te hekurosesh dhe te postosh nje kenge ne forum...
Lere pastaj punen qe I kemi bere naften:p

une mendoj qe nje familje nuk eshte asnjehere perfekte.... ne fakt imperfections e bejne interesante :d
Filozofia dhe Jeta

kshu dhe forumi
Do me mungojne te gjithe Po Po Edhe zana 🤭
Te gjithe japin dicka ....

por sa do na mungojne?
nuk besoj do jete gjate.

ps. Deb e kam menduar kushedi sa here te bej nje log out te gjate dhe ja ku jam perseri...
“Un seul etre vous manque et tout est depeuple”
Frengjishtja ime cop cop por ti e kupton 😁
Love you too ❤
 

DUA

V.I.P
Anëtar
Apr 6, 2020
Postime
4,706
Pikët
133
Do më mungonin të gjithë ata/ato që kam lexuar. Me apo pa qëllim, mendoj se çdo kush le gjurmë me postimet që bën këtu. Tani sa do më mungonin, është pyetje tjetër për t’u diskutuar.
 
Top