• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush do ju mungoj nga forumi?

Pablo

Pablito
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
6,510
Pikët
113
Po e hap kete teme te ky nenforum jo rastsisht perderisa ka te bej vertete me ndjesite tona reale.

Kete teme e hapa duke ditur se nje dite mund te ikim pa lene gjurme nga ky forum per shume arsye. Mosha, problemet familjare, puna, etc etc.

Do doja sinqerisht te thonim se kush nga ju do te na mungonte vertete dhe do e kishim gjithmone ne mendje pse jo dhe ne zemer.

Une po nis temen njehere dhe pastaj do marr kohen te shkruaj per njerzit qe vertete do me mungonin.
Thoni dhe arsyet jo vetem emrat.

Argetim te kendshem 🥰
Ku je ti mi qelbsir,se na bere merak😍🤗
 
Top