• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush do ju mungoj nga forumi?

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
9,278
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Jo Mandi, ka qene tek forumi i Albos ajo anetare nga Prishtina. Por ajo mu kujtua kur lexova titullin e temes.
E mbaj mend historine e mjelmes. Me duket se vdiq ne nje moshe shume te re, ishte ende studente. Dhe peripecite qe hiqte ne amerike se duhej edhe te punonte 🙁
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
11,003
Pikët
113
Te gjithe pa perjashtim.... nga i pari tek i fundit.
Po ky punk1 do me mungoje vertet😀
 
Top