• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush do ju mungoj nga forumi?

Cold_Girl

🤍
Anëtar
Jun 18, 2020
Postime
7,066
Pikët
113
Vendndodhja
S'TE INTERESO
sa kohe ke qe e njeh cold ti?
Dukesh icik mashtrus ti si tip.. Nqs e do vertete cold e gjen ne Tirane .. ka shtepi e katandi .. mos rri ketu ta genjesh me fjale te bukura. 😁 mos shif nonen ti ketu se une kam vite qe i njoh antaret ashtu sic me njohin edhe mua ata. 😉
Ai Po ben shaka ,mendoj une
Pastaj une sgenjehem me fjale...Jam pak e keqe nket pjes🤪

Epo mir ben
ta bej dhe un per @Cold_Girl
Se ku i dihet :p
mashtrus!!!
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,520
Pikët
113
😔😔😔

aman mos na hapni kshu temash!
me kalimin e viteve duke u plakur me nje fjale (mezi me doli fjala plakje) behesh me i ndjeshem dhe me attached 🙄

une ato dite qe mungove ti i thashe dikujt “se kisha imagjinuar te merzitem per dike kaq shum” duke mare parasysh formatin!

une mendoj se ketu jemi transit ne fakt dhe ne kete bote kalimtare jemi....
Koha eshte gjithcka kemi! Dicka qe nuk mund ta marim mbrapa por qe mund ta perdorim me mire.

per aq kohe sa kalojme nje pjese te mire te kohes ketu .... duhet te kemi nje lloj ndjesie pertej asaj fjales “Po kaloj kohen e tepert” no shit kaq shum kohe paske lol

vetem pse jemi ketu goxha gjate nuk dmth qe skemi jete outside ksaj korrnize...
Nuk keni pare ju te gatuash dhe te shkruash ne forum
Te hekurosesh dhe te postosh nje kenge ne forum...
Lere pastaj punen qe I kemi bere naften:p

une mendoj qe nje familje nuk eshte asnjehere perfekte.... ne fakt imperfections e bejne interesante :d
Filozofia dhe Jeta

kshu dhe forumi
Do me mungojne te gjithe Po Po Edhe zana 🤭
Te gjithe japin dicka ....

por sa do na mungojne?
nuk besoj do jete gjate.

ps. Deb e kam menduar kushedi sa here te bej nje log out te gjate dhe ja ku jam perseri...
“Un seul etre vous manque et tout est depeuple”
Frengjishtja ime cop cop por ti e kupton 😁
Love you too ❤
🥰🥰 Edhe une do merzitesha njesoj per ty Ylli im. 😘😘
Me fal e bera pa qellim.. por nganjehere harroj qe ketu ka edhe te lige ku mund te godasin aty ku nuk duhet.

C’est la vie.
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,520
Pikët
113
@doganieri ,
dua te shkruaj pak per doganierin, nuk e njoh mire as si imazh.. por me ka lene nje shije te mire ky njeri. Me lexon goxha, me interpreton ne menyren e tij, me vezhgon.. me kupton..

Do doja ta njihja me shume edhe pse me ben enigmatikun. Me vjen te qesh se i them perhere « ti vdes per mua ». 🤩😁

E kam perzemer !
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
30,299
Pikët
113
🥰🥰 Edhe une do merzitesha njesoj per ty Ylli im. 😘😘
Me fal e bera pa qellim.. por nganjehere harroj qe ketu ka edhe te lige ku mund te godasin aty ku nuk duhet.

C’est la vie.

Eshte nje shprehje “nese nuk ke Dicka te mire per te thene me mire hesht”
Jo te gjithe mund ta kontrollojne!

Mer me te miren dhe log out! Chacun voit midi a sa porte🤗
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,126
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
😔😔😔

aman mos na hapni kshu temash!
me kalimin e viteve duke u plakur me nje fjale (mezi me doli fjala plakje) behesh me i ndjeshem dhe me attached 🙄

une ato dite qe mungove ti i thashe dikujt “se kisha imagjinuar te merzitem per dike kaq shum” duke mare parasysh formatin!

une mendoj se ketu jemi transit ne fakt dhe ne kete bote kalimtare jemi....
Koha eshte gjithcka kemi! Dicka qe nuk mund ta marim mbrapa por qe mund ta perdorim me mire.

per aq kohe sa kalojme nje pjese te mire te kohes ketu .... duhet te kemi nje lloj ndjesie pertej asaj fjales “Po kaloj kohen e tepert” no shit kaq shum kohe paske lol

vetem pse jemi ketu goxha gjate nuk dmth qe skemi jete outside ksaj korrnize...
Nuk keni pare ju te gatuash dhe te shkruash ne forum
Te hekurosesh dhe te postosh nje kenge ne forum...
Lere pastaj punen qe I kemi bere naften:p

une mendoj qe nje familje nuk eshte asnjehere perfekte.... ne fakt imperfections e bejne interesante :d
Filozofia dhe Jeta

kshu dhe forumi
Do me mungojne te gjithe Po Po Edhe zana 🤭
Te gjithe japin dicka ....

por sa do na mungojne?
nuk besoj do jete gjate.

ps. Deb e kam menduar kushedi sa here te bej nje log out te gjate dhe ja ku jam perseri...
“Un seul etre vous manque et tout est depeuple”
Frengjishtja ime cop cop por ti e kupton 😁
Love you too ❤
Se kam pare asnjehere Angin te shkruaj kaq gjate 🤣
Shumica ne kete forum qe i kam njohur qe kur u rregjistrova do me mungonin...prandaj kam inat dhe kur nderrojn nick se harron pastaj cili anetare i ke lexuar postimet lol
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
30,299
Pikët
113
@doganieri ,
dua te shkruaj pak per doganierin, nuk e njoh mire as si imazh.. por me ka lene nje shije te mire ky njeri. Me lexon goxha, me interpreton ne menyren e tij, me vezhgon.. me kupton..

Do doja ta njihja me shume edhe pse me ben enigmatikun. Me vjen te qesh se i them perhere « ti vdes per mua ». 🤩😁

E kam perzemer !
Me nxir nga zemra mua! E kaloj doganen pa pit stop😁
 
Top