• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush do ju mungoj nga forumi?

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
5,537
Pikët
113
Ne aparence ste jep asnje shanc te kuptosh boten e brendshme te saj. Une i them Muri I Berlinit.
Por po te hysh brenda saj vetem atehere do kuptosh se sa bote te bukur dhe te pasur ka.
Besimin qe te jep ta jep pergjithmone pa pritur asgje ne kthim.
Humori saj i holle eshte nje menyre per te e te shprehurit sepse ndryshe nuk e ka te lehte te flasi per ato qe ndjen vertete.

@Angelisa do te me mungoje vertete , sidomos kur sdo kem nje mendim ndryshe nga i imi. Mendimi saj eshte magjik. 😍
I love
boraaaa, ç'eshte kjo dashuri kaq e madhe n'mes femrash, pse pak meshkuj ka ktu, :p
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,527
Pikët
113
@Linda ,
Linden e njoha mire me kalimin e kohes.
Kur njeh nga afer nje grua si Linda nuk do te largohesh kurre nga ajo. Njeri i thjeshte, e shakase, e dashur dhe e sjellshme. Ka shume kualitete te nje femre shqiptare.

Linden e kam shoqe te mire dhe do i besoja gjithcka timen pa piken e problemit.
Ich libidich 🤩🤩😘
 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,074
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
@Angelisa ,
Nga tja nis me Angin.
Angi, me mesoi forcen e karakterit dhe analizen e detajeve. Nuk te lejon lehte ta njohesh , te jep ate qe ajo do, per te tjerat duhet te luftosh vete per ti marr.

Ne aparence ste jep asnje shanc te kuptosh boten e brendshme te saj. Une i them Muri I Berlinit.
Por po te hysh brenda saj vetem atehere do kuptosh se sa bote te bukur dhe te pasur ka.
Besimin qe te jep ta jep pergjithmone pa pritur asgje ne kthim.
Humori saj i holle eshte nje menyre per te e te shprehurit sepse ndryshe nuk e ka te lehte te flasi per ato qe ndjen vertete.

@Angelisa do te me mungoje vertete , sidomos kur sdo kem nje mendim ndryshe nga i imi. Mendimi saj eshte magjik. 😍
I love
I paharruar qofte kujtimi i saj!
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
5,537
Pikët
113
mua me mungon (per mendimin intelektual) rowja/magnus,
per mendimin historik, zet-i, megjithse eshte pak si i goditur,
per mendimin gjuhesor, kreksi,
me mungon dhe king bardhyl qe eshte zhdukur kete muaj, megjithse ky kerkon qiqra ne hell ngaiher,
me mungon dhe ai avdalli 2 metrosh bjordi, i cili futej ne forum si boksier dhe jo si intelektual,
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,637
Pikët
113
@Cold_Girl

Sa me mungon.Tashme u ben 10 vjet qe ke ikur. 10 vjet me duken si 100 shekuj pa ty. Me kujtohet casti kur te pashe per te par ne forum dhe lexoja fjalet prej mjalti dhe une e shijoja embelsine tende porsi blete. Mbaj mend kur me thoje pervers, aq embel e thoje sa me behej mishi pucrriza pucrriza. Me thoje mashtrus por se kishe me te keq por se me doje.
E dashur. Sa me mungon. Ecja ne rruge plot acar, te mbuluar nga bora ku cdo gje eshte e ngrire. Rezikoja jeten nga akulli me gropa posht , duke ecur dhe menduar per ty. Edhe nese do bija, do vdiqja me nder i dashuruar. Sepse te vdesesh me kujtimet e tua eshte rruga qe me shpjer ne parajsen e dashurise.
Sa me mungon e dashur. Me mungojne fjalet e tua. Me mungon e
sepse e di, ti ndodhesh brenda zemres time, qe ka pikturuar emrin tend @Cold_Girl.

Nese nje ditdo rikthehesh, me co pm.
Perversi yt i preferuar Andi01.
 

Cold_Girl

🤍
Anëtar
Jun 18, 2020
Postime
7,103
Pikët
113
Vendndodhja
S'TE INTERESO
@Cold_Girl

Sa me mungon.Tashme u ben 10 vjet qe ke ikur. 10 vjet me duken si 100 shekuj pa ty. Me kujtohet casti kur te pashe per te par ne forum dhe lexoja fjalet prej mjalti dhe une e shijoja embelsine tende porsi blete. Mbaj mend kur me thoje pervers, aq embel e thoje sa me behej mishi pucrriza pucrriza. Me thoje mashtrus por se kishe me te keq por se me doje.
E dashur. Sa me mungon. Ecja ne rruge plot acar, te mbuluar nga bora ku cdo gje eshte e ngrire. Rezikoja jeten nga akulli me gropa posht , duke ecur dhe menduar per ty. Edhe nese do bija, do vdiqja me nder i dashuruar. Sepse te vdesesh me kujtimet e tua eshte rruga qe me shpjer ne parajsen e dashurise.
Sa me mungon e dashur. Me mungojne fjalet e tua. Me mungon e
sepse e di, ti ndodhesh brenda zemres time, qe ka pikturuar emrin tend @Cold_Girl.

Nese nje ditdo rikthehesh, me co pm.
Perversi yt i preferuar Andi01.
Zot Rujna!
O cu shokova pz!

Duhet tkalosh najher nga pm ime,se deri tash ski kalu
Tme besh naj shkrim per me ja qu qatij Te timit:p
 
Top