• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush E Gjen?

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Kjo eshte nje loje me gjeegjeza.

C'do antar ka te drejte te shkruaj nje gjegjeze dhe kush e gjen te postoje nje tjeter.


Ne fillim me bejne top
pastaj me shtypin me nje shkop
dhe pastaj si per cudi e shoh veten ne tepsi lol

?????
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Kush E Gjen?

Po sa erdhi buçiti shpati,
u gëzua fusha,u gëzua fshati,
dyzet pendë qe ndër ara
nuk i dalin dot për para.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Kush E Gjen?

Tu deshen tre vjet e tre muaj per nje pergjigje?! :p
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Kush E Gjen?

Eshte pergjigj me perpara po ja kishte fshi moderatori.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Kush E Gjen?

Duhet te kete qene ai i lidhuri me mafine ruse.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Kush E Gjen?

Pse me mafien ruse Beaute nuk ngjan si agjente e KGB.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Kush E Gjen?

Beaute mund te jete nga DGSE franceze.

p.s. Vetem per nje person mund te flitet me siguri se kujt sherbimi sekret i takon. E ka deklaru edhe publikisht. Behet fjale per shefin 007. Kuader britanik.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Kush E Gjen?

Shefi 007 ka ik per lesh,eshte bo per gjynof.

Nuk e disha qe Beaute punoka per sigurimit rus ne Franc,boka loje te dyfishte.
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Kush E Gjen?

Gjejeni këtë:

Hop këtu, hop te dera
O Isuf kokëçjerra
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,514
Pikët
63
Përgjigje e: Kush E Gjen?

Naten,shpesh rri zgjuar,
per te na dhuruar
nje mik shume te cmuar...?
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,514
Pikët
63
Përgjigje e: Kush E Gjen?

C'fare ben nje jevg ne 1 shfaqje teatri?-qesh-
 
Top