• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja?

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
117
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja ë hajdeni mos tju vije turp :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,224
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja ë

burri normal :)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
126
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Re: Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja ë

Edhe Un Normal Qe Them Burri Por Puna Qendron Se Po Te Zihet Rasti Im Ne Goje Aha Ngelen Kalamoqat Bashk Me Grun Pa Honger :D :p
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja ë

tani kesaj si dihet kush o me i zoti le ta mbaj:Dpo normal pra qe burri:p
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
79
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja ë

Tani ju burrat thoni burri...........ne grate themi gruaja :p kshu i ndajme hesapet :p
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
35
Pikët
0
Titulli: Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja ë

do te ishte me mire te kete nje ndarje te punes ne mes tyre,te dije secili se cilat jane detyrat, pergjegjsite dhe obligimet e tyre, gjithmone duke kontribuar ne te mire te se mires dhe te drejtes se perbashket...,,,dhe ne fund te fundit nese ka dashuri ka edhe harmoni.
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,293
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja ë

Bashkohem plotesisht me mendimin e ariannn , pa asnje pike e prejse
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
667
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja ë

Qe kush esht i zoti shpis pra per cdo an..
Jam vet :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,155
Pikët
113
Përgjigje e: Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja ë

une them burri ndryshe kur kollitet burri ndryshe gruja
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
277
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ë Burri apo Nusja?

Baci
 
Top