• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 4

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,548
  • Rezultati i reagimit
   2,099
  • Pikët
   113
 • 3

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   4,583
  • Rezultati i reagimit
   2,224
  • Pikët
   113
 • 1

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   7,201
  • Rezultati i reagimit
   1,406
  • Pikët
   113
 • 1

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,278
  • Rezultati i reagimit
   504
  • Pikët
   113
 • 1

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   22,816
  • Rezultati i reagimit
   5,312
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   34,139
  • Rezultati i reagimit
   5,889
  • Pikët
   113
 • 1

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,662
  • Rezultati i reagimit
   1,812
  • Pikët
   113
 • 1

  pirro

  Anëtar From Tirane
  • Postime
   74
  • Rezultati i reagimit
   12
  • Pikët
   8
 • Top