• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

aahhahahahahah DJ^TRINITY gje qe behet kjo e jotja :p


Ta shetisja gjithe boten :D
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,106
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

Po çi do re, se me ty do kalben dhe ato ...haha

Deshira ime e fundit do te ishte qe pjestaret e familjes time te jen te lumtur
dhe me shendet te plote :D
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

Te kap te rrah ndonje kshu per qef ...
Ku te dhemb e ku te djeg ...
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,106
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

haha sa e keqe kjo .....ja kap e rrif hapsin e temes ...lol
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

Ok ja po e lehtesoj pak , se pas drunit do me dhembe dora mua .
Keshtu qe e bojm ai me del para un ja ngopi me makin , po prap me dhimbset makina ...haha
E gjeta do e rraf me kom karrigie ....lol'
Kush te doj te vij te regjistrohet e te mbaj rradhen .
 

DJ^TRINITY

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 23, 2010
Postime
53
Pikët
0
Vendndodhja
Ke lagja ime... aty afer kom ne shpin :D:D
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

gahgahgahgahghaghaghgahgahgahghaa looooooooooooooooooool hahahah sa e modheee yttttt ikk rrii femer qe rref njerezit pranaj ke epr te ngel pa martu ti e drryq :D:D:D
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,106
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

Ok ja po e lehtesoj pak , se pas drunit do me dhembe dora mua .
Keshtu qe e bojm ai me del para un ja ngopi me makin , po prap me dhimbset makina ...haha
E gjeta do e rraf me kom karrigie ....lol'
Kush te doj te vij te regjistrohet e te mbaj rradhen .
hahahahahahahahahahahahahaha


Jo flm, mua nuk me intereson propozimi yt :D
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

Ok pra po e ndryshoj , sdo e prek por do e torturoj ....lol

Si thu DJ jam me e mir kshu apo mbetem akoma e keqe ...haha
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

Te boj te pabomen , plus qe kam ca deshira te papame ...

Ishalla nuk vdes neser se ja futa shkrepsen ndonjerit kshu pa menje ka posht ....lol
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

te vdes sa me shpejt, mos rri tu vujt kot!!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

Kam shumë dëshira për të realizuar. Kur të vij momenti dhe të jem drejt ikjes, atëherë do jepja një dëshirë. Për kaq kohë sa jam i aftë për të vazhduar do bëj të pamundurën për ti realizuar dëshirat.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???

maryy cne kaq pesimiste ??? sido qe te jet jeta e veshtir e hidhur apo ku dij un ...
ka momente te cilat jan teper te bukra :D:D
Nuk me kuptove, une nuk jam pesimiste madje ndodh e kunderta me mua. shoh gjithmone pak drite dhe aty ku ka erresire totale, dhe nuk kam aspak deshire ta le kete jete , ohuuuu kam akoma kohe e shume e shume gjera per te bere (do gjej burre me pare hahaha haha,) :D por ajo qe doja te thoja, nese une jam ne prag te vdekjes, pra di qe me ka mbetur shume pak kohe, atehere eshte torture te rri te numeroj minuta e sekonda, me mire te vdes shpejt dhe ti evitoj vuajtje te metejshme vetes..
 
Top