• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse ?

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

Gjithe njerzit qe i kam per zemer dua ti shoh te lumtur dhe nuk mund ti dalloj. Por mqs e kam nje njeri qe nuk e ndrroj me asgje ne bote, atehere po eshte MAMI IM. Sepse nese e meriton kush lumturine e kesaj bote,eshte ajo, sikur gjitha nenat ne bote.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

Lumturine e meriton cdokush,madje une kam nje parim qe askujt nuk i uroj te keqen (edhe armikut me te madh )... Gjithsesi,personat qe i vleresoj,i respektoj,i dua shume nuk kam deshire ti shoh asnjehere ne situata te pakendshme! Panvaresisht gjithe kategorise se personave qe me rrethojne dua te shoh te lumtur familjen time sepse nese ata buzeqeshin ne buzeqeshjen e tyre gjej vend edhe une! Babi,je shembull i te qenurit nje person me virtyte te cmuara dhe nje prind i mrekullueshem. Mami,je femra me e larte ne bote,qendron ne piedestal me ate qe perfaqeson dhe je idhulli im. Vellacko,te kam ndihmuar te rritesh,tashme po mesoj te te shoh disi me te rritur,e ne vazhdimesi do kenaqem duke te pare te lumtur. Ju dua shume te gjitheve ...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

Njerzit qe me duan..familja ime ,,ne pergjithsi shoqeria te dashurit e zemres etj ..ne vecanti Im_Vella qe mu largua ska shum koh dhe me mungon...Uroj tkapi majat atje ku eshte :)
 

SHKODRANJA-TR

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6
Pikët
0
Vendndodhja
TIRANE
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

babi,mami,vellai,te gjithe ata qe me duan edhe i dua -party-
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

Ato qe i dua dhe i kam shum shum xhan,dua ti shikoj sa me mire,dhe sa me te lumtur ne jeten e tyre:)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,449
Pikët
113
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

Ja uroj PERSONALISHT nje FEMRE BRILIANTE.
E BUKUR,E ZGJUAR,E DASHUR,E EDUKUAR,PUNETORE,LLAFEPAKE dhe SHQIPTARE.
Por fatkeqe,tashti ta shkruaj perse na ofendohen meshkujt.
Kaq.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

ne radhe te pare veten e pastaj gjithe te tjeret.
pse? sepse me pelqen ta shoh veten dhe njerezit qe me rrethojne, te lumtur ..
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

se harrova, ato te dy qe ke vene ti me lart, vine edhe para vetes time.. :p
si te jene te lumtur ata, zere se jemi te gjithe :p
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

pikerisht pra, cift i mrekullueshem.shprehin lumturi nga te gjitha anet :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

................:O

ashtu ...:p
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

te gjithe (te gjithe kane te drejte te jene te lumtur,pse jo)
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

Mamin tim...sepse eshte njeriu me i ditur dhe shpirtmire...:)
 

Xhenet

❤️♥️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,604
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

Te gjith njerzit dua ti shoh te lumtur,
por mbasi tema eshte per nj person.
Un te jem e jumtur keshtu qe edhe mami do te jet.:)

Te dua mami .:)
 

Ola

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 14, 2011
Postime
8
Pikët
0
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

babin tim
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,783
Pikët
113
Përgjigje e: Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse

N'fillim Puffin ! ;)
 
Top