• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kush ju do me shume, ai qe te ben te lotosh apo ai qe te fshin lotet ..??

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Te do ai qe te le te lotosh,se te le te kuptosh se jeta eshte me shume vuajtje dhe duhet te dish ti parballosh,pa ndihmen e askujt.Ndersa ai qe te fshin lotet kerkon te perfitoj nga gjendja e jote e trishtur...
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Ai qe te fshin lotet eshte ai qe, pas disa kohesh, te ben te lotosh..:d
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Nese ai tben ti fshish lotet sdmth qe te don..po thjeshte te eshte gjendur kur ti ke nevoj..kjo eshte 1menyre respekti ;) mbase s'eshte dashuri qe mund te zevendesoi dhimbjen ;)
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Ai qe te fshin lotet mbasi te ka dashur dhe te do.Nuk do te ishte aty per te te fshir lotet nese nuk do te kishte dashur.Por keta qe te fshin lotet konsiderohen thjeshte shoke dhe asnjeher nuk lejohen te kalojne zonen shoqeris nga femrat.Si pune dashuri platonike nga ana e femres(une nuk e praktikoj dashurin platonike):D
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

ai qe me ben te lotoj se per ate lotoj
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Sigurisht ai/ajo qe te ben te lotosh
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Te dy na duan perderisa kan nje vend ne jeten tone ....edhe ja kemi dhene ate mundesi :)
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

po te me donte aq shume ai/ajo sme kishte bere me qa thuj....vec kur jane lote gezimi qe sma merr mendja po i referohet atyre kjo tema...
kshu qe shumicen e hereve ata qe jane aty ne momentet e tua me te keqija te duan & te fshijne lotet e te degjojne kur do te shprehesh...ata po
....po ndonjehere e bejne dhe sa per sy faqe..smerren vesh njerezit :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

ai qe me ben te lotoj
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Per mua pergjigja esht : ajo qe te ben te lotosh :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Ky lart me ben te lotoi por se kam afer te me fshi lotin :( kiss
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Normal ai qe te fshin lotin :)
Nese do dike per asnje arsye ne bote nuk e ben te vuaje
Edhe ne momente kritike i gjendesh duke e perkrahur ose keshilluar
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

nese dikush me ben te lotoj do te thote qe ky njeri ka rendesi per mua sepse mund te me bejne te lotoj vetem fjalet apo verprimet e dikuj qe e konsideroj pjese te rendesishme te jetes time dhe nese dikush me afrohet dhe me ndihmo me pranine e tij qe keto lote te thahen atehere dhe ai njeri tregon ndaj meje nje forme dashurie.
tani hapesi i temes eshte pak konfuz ne ate qe ka shkruar , sepse per mendimin tim nje njeri qe me do nuk ka perse te me beje te qaj dhe nje njeri qe me than lotet nuk ka perse te perfitoje nga situata ime.
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
7,210
Pikët
113
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Ai qe me le te lotoj deshiron ose kenaqet qe vuaj.
Ai qe mi fshin lotet , tregon qe nuk do te me shohi lot ne sy , tregon nje lloje dashurie kuptohet per mu :D
 

Sinfonia

Pentagram ♪...
Anëtar
Sep 13, 2010
Postime
41
Pikët
0
Vendndodhja
Në luginën e dashurisë.
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Asnjëra as tjetra,
ai që të do të bën që lotin ta harrosh.
 

maratonomak

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
68
Pikët
0
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Me shume te do ai qe te shkep ne dru.....:)
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Sigurish ai me shami ne dorre
 

maratonomak

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 26, 2011
Postime
68
Pikët
0
Përgjigje e: Kush ju don me shum ai qe te ben te lotoi apo ai qe te fshin lotet ..??

Nuk eshte problemi kush ju don me shume, por ke doni ju me shume...Kam pershtypjen se femrat duan me shume ate qe i bejne te lotojne se sa ata qe i fshijne lotet.....
 
Top