• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ky është kosovari i cili fal xhumanë edhe pse është katolik

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
9,020
Pikët
113


Është ky Simon Tanushi, aktori kosovar i cili njihet për rolet e tij të shumta humori. Ai në një emision kishte deklaruar se i falë xhumatë bashkë me njerëz të tjerë edhe pse është katolik.
Simoni, është i martuar me aktoren e njohur e cila është muslimane Flutra Gashin.
Çifti kanë edhe fëmijë.Simoni dhe Flutura gëzojnë një jetë të lumtur familjare.
Aktori, shpesh frekuenton xhaminë, ku fal namazin e xhumasë._____________________________________________________
https://www.gazetaexpress.com/roze/ky-eshte-kosovari-i-cili-fal-xhumane-edhe-pse-eshte-katolik-604987/
 
Anëtar
Feb 29, 2012
Postime
4,894
Pikët
83
Përgjigje e: Ky është kosovari i cili fal xhumanë edhe pse është katolik

Qe t'a plotsoje trekendshin e besimeve abrahamike, ai duhet te shkoje edhe ne sinagoge te shtunave.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
19,037
Pikët
113
Përgjigje e: Ky është kosovari i cili fal xhumanë edhe pse është katolik

Ky qenka si Meta, han me te gjitha partite:p

Nuk thone kot “ nga je? Andej nga kam gruan”:d
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
9,020
Pikët
113
Përgjigje e: Ky është kosovari i cili fal xhumanë edhe pse është katolik

Ky qenka si Meta, han me te gjitha partite:p

Nuk thone kot “ nga je? Andej nga kam gruan”:d

Paske bo francez fshatunarin ti!
 
Last edited:
Top