• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

Thread
Ky Pis
 • 4

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   14,480
  • Rezultati i reagimit
   1,470
  • Pikët
   113
 • 3

  Gi de Masha

  The untochables ... 64 From Danimarkë
  • Postime
   15,482
  • Rezultati i reagimit
   2,759
  • Pikët
   113
 • 2

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   9,041
  • Rezultati i reagimit
   3,644
  • Pikët
   113
 • 2

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,756
  • Rezultati i reagimit
   106
  • Pikët
   63
 • 2

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,919
  • Rezultati i reagimit
   3,486
  • Pikët
   113
 • 2

  shoku_tanku

  • Postime
   17,884
  • Rezultati i reagimit
   2,105
  • Pikët
   113
 • 2

  Rimi.

  arapçiu From perball komshiut
  • Postime
   5,058
  • Rezultati i reagimit
   62
  • Pikët
   48
 • 2

  Ajnej

  Restaurator Orbis From Dardania Parva
  • Postime
   3,206
  • Rezultati i reagimit
   128
  • Pikët
   63
 • 2

  Mano

  V.I.P
  • Postime
   11,561
  • Rezultati i reagimit
   2,408
  • Pikët
   113
 • 2

  Gon!

  IllyrianMuslim
  • Postime
   6,554
  • Rezultati i reagimit
   79
  • Pikët
   48
 • 2

  Puhiza

  • Postime
   4,135
  • Rezultati i reagimit
   477
  • Pikët
   83
 • 2

  ODEON

  .
  • Postime
   6,315
  • Rezultati i reagimit
   65
  • Pikët
   0
 • 1

  e panjohura

  Super Moderator From Atje ku më le!
  • Postime
   7,312
  • Rezultati i reagimit
   421
  • Pikët
   83
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,832
  • Rezultati i reagimit
   3,456
  • Pikët
   113
 • 1

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,836
  • Rezultati i reagimit
   2,472
  • Pikët
   113
 • 1

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   6,350
  • Rezultati i reagimit
   93
  • Pikët
   48
 • 1

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,704
  • Rezultati i reagimit
   1,051
  • Pikët
   113
 • 1

  ZET

  Cursum Perficio
  • Postime
   9,439
  • Rezultati i reagimit
   2,055
  • Pikët
   113
 • 1

  TerraN

  incognito From ANTAHKARANA
  • Postime
   2,036
  • Rezultati i reagimit
   201
  • Pikët
   63
 • 1

  Edvin83

  Shqiptar From Shkodër
  • Postime
   4,213
  • Rezultati i reagimit
   145
  • Pikët
   63
 • 1

  BARAT

  • Postime
   670
  • Rezultati i reagimit
   29
  • Pikët
   28
 • 1

  BLEDI_SH

  V.I.P
  • Postime
   2,746
  • Rezultati i reagimit
   38
  • Pikët
   48
 • 1

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   18,169
  • Rezultati i reagimit
   2,928
  • Pikët
   113
 • 1

  Fehmikaciu

  Saratoga... From Prishtinë
  • Postime
   6,363
  • Rezultati i reagimit
   91
  • Pikët
   0
 • 1

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,729
  • Rezultati i reagimit
   1,713
  • Pikët
   113
 • 1

  Elian70

  Photoshop From Vlorë
  • Postime
   8,655
  • Rezultati i reagimit
   114
  • Pikët
   0
 • 1

  Pjer Thomas

  V.I.P
  • Postime
   2,866
  • Rezultati i reagimit
   687
  • Pikët
   113
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   2,298
  • Rezultati i reagimit
   770
  • Pikët
   113
 • Top