• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kylie Minogue e frikësuar

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja Kylie Minogue e cila është në lidhje me modelin spanjoll Andres Velencoso dëshiron të krijoj familje me të dashurin e saj por ende nuk ndihet e sigurt pasi që në vitin 2005 ajo luftoi ndaj kancerit në gji.


Prandaj është mjaft skeptike për fillim të ri të tretmanëve shëndetësore.

“Unë jam ende e frikësuar të hyj në një terapi, e pranoj që dëshiroj shumë të kem fëmijët e mi por jam shumë e pasigurt dhe jam duke u frikësuar në më të keqën”, ka thënë Kylie.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top