• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kylie Minogue i teston të dashurit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Minogue i pëlqen t’i testojë të dashurit e saj për të parë se si ata reagojnë kur ajo largohet për në turne.


Këngëtarja australiane, e cila është në lidhje me modelin spanjoll Andres Velencoso që nga tetori i vitit 2008, ka kuptuar se lidhja e saj është e fuqishme për shkak të mënyrës se si spanjolli është në gjendur kur ajo ka qenë larg.

“Ka një test të madh që e bëj me të dashurit. Është kur unë jam në rrugë, pasi kështu është më së vështiri. Andres ka qenë rrotull gjatë kohës së turneut në Amerikën Veriore. Dhe nuk më është dashur të shqetësohem për të”, ka thënë Kylie.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top