• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kylie Minogue pa truk

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pasi ka shpenzuar nete me radhe jashte dhe i ka kushtuar dite te tera albumit te ri, nuk eshte e cuditshme qe Kylie Minogue te jete e lodhur dhe paksa e zbehte.


Megjithate kengetarja australiane nuk e vret shume mendjen per pamjen e saj dhe nuk eshte shqetesuar te mbaje syze te erreta.

E veshur thjesht si ne nje dite me ere te forte dimri, 41-vjecarja nuk e priste qe jashte studios se regjistrimit ta prisnin paparacet, te gatshem per te fiksuar cdo detaj negativ.

Nese krahason pamjen e saj fantastike, te shkelqyeshme neper evenimente, fytyra e Minogue duket e zbehte dhe rrathet poshte syve duken qarte.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Kylie Minogue pa truk

Sa mire do te ishte, te ishin ne kete gjendje femrat e tjera 41-vjecare. Do fillohej te zbehej krenaria e 21-vjecareve me pas :)
 
Top