• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

LaBeouf urren kur ai krahasohet Zac Efron

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Shia LaBeouf urren kur ai krahasohet me bukuroshin tjetër të Hollywood’it, Zac Afron – sepse, insiston ai, nuk ka asgjë të përbashkët me aktorin e “High School Musical”.


Shia LaBeoufi cili luan përkrah aktorit Michael Douglas në filmin e ri “Wall Street: Money Never Sleeps” — ka pranuar se ai ka një “anë të keqe” dhe se asnjëherë nuk ka parashikuar të ardhmen e tij në Hollywood.

Kurrë nuk kam qenë si Zac Efron”, tha ai. “Jam paksa ma ndryshe se ai. Kam edhe anën e errët. Jam më kopuk se ai. Nuk kam përpjekur për të bërë asgjë. Nuk jam arsimuar mirë dhe shumë shpejt e kam lënë shkollën”, tha ai.

Shia, pastaj ka treguar se ai është bërë aktor për të fituar para. Ishin paratë ato që më bën muaj të punoj. Nuk lodhem shumë për art. Të gjithë janë thyer në këtë rast kështu që unë interesohem më shumë për të ardhme më të mirë të familjes”, tha ai.

Shia – i cili tani për tani është i dashuri i aktores “Money Never Sleeps”, Carey Mulligan — ka pranuar se kurrë nuk dëshiron që e dashura e tij të jetë aktore. Kam thënë edhe më parë, gratë janë mençuria e ime. Por, unë i shoh gjërat ndryshe. Kam problem për t’i besuar njerëzve dhe dashuroj që të takohem me një aktore, por dashuria nuk planifikohet”, tha në fund ai.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top